Şenol Ata

Esnaf: Şenol Ata’ya sırt çevirmeyiz

İstanbul’un en başarılı kooperatiflerinden biri olan Sancaktepe Sultanbeyli Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi’nin olağan genel kurulu, 14 Ocak 2017 tarihinde Elit Düğün ve Kongre Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Her fırsatta “Evladım gibi görüyorum” dediği kooperatifi başkanlık yaptığı süreçte parmakla gösterilen kurum konumuna getiren Şenol Ata, bayram havasında geçmesi beklenen genel kurul için çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor. Bu süreçte ziyaretlerini yoğunlaştıran Ata’ya kooperatif ortakları, sivil toplum kuruluşları, kanaat önderleri ve esnaftan da destek çığ gibi büyüyor.

Şenol Ata

ESNAF DİK DURUYOR: SIRT ÇEVİRMEYİZ…

Geçmişini bildikleri, dişiyle tırnağıyla kazıyarak bir yere gelen ve en önemlisi de geldiği yeri hiçbir zaman unutmayan Şenol Ata gibi bir değere sahip olmanın kendileri için bir gurur kaynağı olduğuna vurgu yapan esnaf; “Zor günümüzde yanımızda olana iyi günümüzde sırt çevirmeyiz” diyerek, desteklerini açıkça ifade ediyor.

ŞENOL ATA: BERABERLİĞE EN ÇOK İHTİYACIMIZ OLAN DÖNEMDEYİZ…

Gösterilen ilgiden son derece memnun kaldığı gözlenen Başkan Ata da, hayatının her alanında kendisine verilen desteği boşa çıkarmadığını belirterek; “14 Ocak’ta gerçekleştireceğimiz genel kurul, projelerimiz için bir milat olacak. Göstermiş olduğunuz ilgi ve vermiş olduğunuz desteğe kayıtsız kalmayacağımızı bilmenizi isterim. Ülke olarak herkes için zor tabir edebileceğimiz bir süreçten geçiyoruz. Birlik ve beraberliğe en çok ihtiyacımız olan dönemdeyiz. İnşallah bu dönemi de esnafımızla el ele vererek atlatacağız” şeklinde konuştu.

ESNAF NEYİN NE OLDUĞUNU BİLİYOR…

Sıfırdan aldığı kooperatifi günümüz şartlarında ulusal bir bankanın vermiş olduğu yıllık kredi tutarının iki-üç katı fazlasını verebilecek konuma getiren Şenol Ata, sözlerini şöyle sürdürdü: “Her zaman istikrar yanlısı bir adam oldum. Yaptıklarıyla övünen, bunu birilerinin gözüne sokmak için gayret edenlerden olmadım hiçbir zaman. Sıfırdan aldığım bir kooperatif vardı ve bugün geldiğimiz nokta ortada. Herkes, özellikle de benim esnafım neyin ne olduğunu gayet iyi biliyor. Beni bu kurumun başına sizler getirdiniz. Buradan da ancak sizin rızanızla inerim.”

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bilgi Evlerinin yıl sonu gösterileri coşku içinde gerçekleşti

Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evleri Çocuk Kulüpleri yıl sonu gösteri programları Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katılımıyla büyük ...