Emre Aydın, Tepe Nautilus’u salladı!..

Ünlü Popçu Emre Aydın, Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi’nin düzenlendiği konserde sahne aldı. Sağanak yağmura rağmen hayranlarının yoğun ilgisi ve çığlıklarıyla sahneye çıkan Emre Aydın, unutulmaz bir geceye imza attı.

Hava muhalefeti, Kadıköy’de konser coşkusunun önüne geçemedi. Tepe Nautilus yönetimi, Organizasyon Atölyesi firması, Taktik İletişim PR Ajansı ve ünlü sanatçının ekibinin uyumlu çalışması sonucunda Emre Aydın hayranları, tek bir ağızdan “Bu Yağmurlar” şarkısını söyledi.

TEPE NAUTİLUS, MİSAFİRLERİNE TEK TEK YAĞMURLUK DAĞITTI…

Show Radyo’nun sponsorluğunda gerçekleşen konserde Kadıköy genelinde etkili olan yoğun sağanak yağış, Emre Aydın hayranlarını yıldırmadı. Alışveriş merkezinin içinde yağmurun dinmesini sabırla bekleyen fanlara, Tepe Nautilus yönetimi sürpriz yaptı. Tek tek yağmurluklarını ve şemsiyelerini alan hayranları, ünlü sanatçıyı izleyebilmek için birbirleriyle yarıştı.

EMRE AYDIN İÇİN SIRILSIKLAM…

Emre Aydın’ın sahneye çıkması ile birlikte Tepe Nautilus otoparkı çığlıklara teslim oldu. Sağanak yağışa aldırmayan fanları, unutulmaz bir geceyi yaşadı. Yağmurun her dakika etkisini arttırması, konsere engel bir yana coşkuyu artırdı.

İSTANBUL’UN DÖRT BİR YANINDAN AKIN ETTİLER…

Tepe Nautilus’un Marmaray, metro, vapur ve karayolu ulaşımının ortasında olması nedeniyle İstanbul’un tüm ilçelerinden alışveriş merkezine dakikalar içerisinde ulaşabilen fanları, konser sonunda da kısa sürede AVM otoparkından sorunsuzca ayrıldı. Marmaray’ın hizmete girmesinin ardından kapasite yoğunluğu önemli ölçüde arttığı dikkat çeken Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi, Anadolu Yakası’nın çekim merkezi haline dönüştü.

AYRINTILAR, KADIKÖY LIFE TEMMUZ & AĞUSTOS 2014 SAYISINDA…

Emre Aydın Tepe Nautilus AVM konserinin tüm ayrıntıları ve geceye özel kareler, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2014 sayısında yayınlanacak.

Tepe Nautilus Alışveriş Merkezi Mali İşler Müdürü Akın Işık, Emre Aydın konserinin coşkusunu eşi Ayfer Işık ile birlikte yaşadı…

Tepe Nautilus AVM İş Geliştirme Yöneticisi Deniz Bozan, Emre Aydın’a alışveriş merkezi adına hediyesini takdim etti…

Organizasyon Atölyesi Şirket Yöneticisi Cansu Özbek Ünal, Emre Aydın ile birlikte…

Emre Aydın & Kadıköy Life Dergisi Editörü Adem Giden…

3 yorum

  1. İş çıkışı gittim ben.yağmura rağmen harika bir konseri :))

  2. Tepe Nautilius’a teşekkkürler…

  3. Böyle etkinlikler Kadıköy’e ve Nautilus’a yakışıyor. Bence daha sık yapılmalı. Emeği geçenlere teşekkür ederiz…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

holokost-ile-yuzyuze-sergisi-24-ocak-ta-acilacak

“Holokost ile Yüzyüze” sergisi, 24 Ocak’ta açılacak

Yusuf Tolga Ünker‘in siyah-beyaz Holokost fotoğraflarını renklendirerek hazırladığı “Holokost ile Yüzyüze” sergisi, 24 Ocak’ta 500. Yıl Vakfı Türk ...