Egemen Bağış, Kılıçdaroğlu’nu eleştirdi…

1

Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış, AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı’nın İç Koordinasyon Toplantısı’na katıldı. 

CHP ve Kemal Kılıçdaroğlu’na oldukça sert eleştirilerde bulunan Bağış, Kılıçdaroğlu’nun “Çiller’e tutuklama kararı” notunu okumasıyla ilgili olarak; “Karşımızdaki muhalefet, önüne konan notu bile okuyamıyor. MİT’çileri Sayın Çiller tutuklandı diye ilan eden bir ana muhalefet başkanı için ne denir bilemiyorum. Bu gidişle önüne konan her notu, CHP’nin yeni genel başkanı diye okumaya başlayacak” dedi.

“Türkiye’ye böyle bir ana muhalefet partisi yakışmıyor…”

Parti içinde bitmeyen bir bunalım olduğuna da değinen Egemen Bağış; “Devamlı kongre üzerine kongre, imza toplama üzerine imza toplama, ayak kaydırma üzerine ayak kaydırma… Biz üzülüyoruz, Türkiye’ye böyle bir ana muhalefet partisi yakışmıyor. Biz, bizi kamçılayacak bir ana muhalefet partisi istiyoruz” dedi.

“Kadıköy’ü köye çeviren zihniyete artık dur demenin zamanı geldi…”

Ak Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı Toplantısı’nda CHP’yi eleştirmeyi sürdüren Egemen Bağış, 23 yıldan beri CHP’li belediye tarafından yönetilen Kadıköy Belediyesi’ne de tepki göstererek; “Kadıköy’ü köye çeviren zihniyete artık dur demenin zamanı geldi” ifadesini kullandı.

2

AK Parti Kadıköy İlçe Teşkilatı’nın İç Koordinasyon Toplantısı’na katılan Avrupa Birliği Bakanı ve Başmüzakereci Egemen Bağış; “Kılıçdaroğlu’nun karşı karşıya kaldığı Bizans oyunlarını da ibretle izliyoruz” dedi…

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Plak Günleri

Kadıköy’de Plak Günleri

Kadıköy Belediyesi’nin üçüncü kez düzenlediği Kadıköy Plak Günleri’nde plaklar, bu yıl Türk müziğinin en önemli seslerinden biri olan ...