ECCO

ECCO artık Palladium Ataşehir’de!

İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan dünyaca ünlü ayakkabı markası ECCO, Türkiye’deki 10. mağazasını İstanbul’daki Palladium Ataşehir’de açtı. 31 Mart’a kadar yapılacak alışverişlerde geçerli yüzde 25 indirim fırsatının da sunulduğu mağazada, markanın yeni koleksiyonu “ECCO CREPETRAY” da bulunuyor.

Müşterilerini mağazalarındaki eğitimli marka elçileriyle ağırlayan ve onları yaşam tarzlarına en uygun stili bulma konusunda yönlendiren ECCO, İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan bir marka olarak öne çıkıyor.

YENİ MAĞAZADA YENİ KOLEKSİYONU DENEYİN…

Dayanıklılıktan ödün vermeden yaratılmış, hafif platformlu yenilikçi dış taban ECCO CREPETRAY klasik bir stil ortaya çıkarırken, çıkarılabilir dokuma astar ayaklarınızı gün boyu serin ve ferah tutuyor. Günlük yaşantınızda ECCO FLUIDFORM™ teknolojisiyle size her daim birinci kalite yastık etkisi yaratan ECCO CREPETRAY ayakkabılarınız, zor bir iş gününü bile rahatça atlatmanızı sağlıyor.

ECCO

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Park Adana

Pazar kahvaltılarının vazgeçilmez adresi; Park Adana

Lezzet tutkunları tarafından Ataşehir’in en iddialı mekanları arasında gösterilen Park Adana, kahvaltı konusunda da bu iddiasını sürdürüyor. Hünkar ...