“Miss Dragon” ödülü Allianz Global Assistance’a…

Su sporları alanında 2008 yılından bu yana düzenlenen Dragon Festivali’nde “Miss Dragon” ödülünü Allianz Global Assistance aldı.

31 Mayıs ve 01 Haziran 2014 tarihlerinde Sütlüce’deki Haliç İmrahor Park’ta yapılan yarışmalarda, dünyaca ünlü markalardan Allianz Global Assistance İstanbul adına yarışan Burçin Demirel, “Miss Dragon” ödülünü alarak şirket tarihine bir kupa daha kazandırdı.

SU SPORLARINI YAYGINLAŞTIRMAK ADINA…

İstanbul, Ankara ve İzmir başta olmak üzere Türkiye genelinde pek çok kurumu aynı yerde toplayıp, onları hem yarıştıran hem eğlendiren hem de heyecan dolu günler yaşanmasına aracı olan festivalin bir başka misyonu da su sporlarını yaygınlaştırmak olarak biliniyor. Her geçen yıl artan katılımcı sayısı, organizasyonun iş dünyasına sunduğu dinamizm ve insan kaynaklarının etkin yönetimine örnek olması, festivalin diğer kazançları olarak ön plana çıkıyor.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

Kadıköy’de ezber bozulmadı!

Spor Toto Süper Lig’in 11. haftasında Kadıköy, sayılı dünya derbilerinden birine ev sahipliği yaptı. Fenerbahçe ile Galatasaray arasında Ülker Stadyumu’nda oynanan karşılaşmayı kazanan taraf, Robin ...