DoubleTree by Hilton Moda’dan sağlık elçilerine özel indirim…

DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, Türkiye’de modern tıp eğitiminin başlangıcı olan 14 Mart Tıp Bayramı özelinde tüm doktorların ve sağlık personelinin Tıp Bayramı’nı kutluyor.

Anadolu Yakası’nın buluşma noktası DoubleTree by Hilton Istanbul Moda, 14-16 Mart Tıp Bayramı’na özel olarak insanlığa daha nitelikli bir yaşam sunmak için çalışan, insanların canını emanet ettikleri sağlığın elçilerine La Gazetta, The Doubles ve Elemental Fitness & SPA’da geçerli olmak üzere yüzde 15 özel indirim sunuyor. Sağlık çalışanı kimliğini gösteren tüm misafirler indirimden faydalanabiliyor.

BALİ MASAJI İLE AĞIRLIKLARINIZDAN KURTULUN…

Yorgunluk ve  stres atmak, masaj ve bakım paketleri ile ağırlıklardan kurtulmak için DoubleTree by Hilton Moda’nın içerisinde yer alan Elemental Fitness & SPA’da hamam, sauna ve sıcak taş yatak keyfini yüzde 15 indirim avantajı ile Mart ayı boyunca deneyimlemek mümkün olacak.

TIP BAYRAMI KUTLAMA VE ORGANİZASYONLARINA ÖZEL FİYATLI, ÖZEL MENÜLER…

Tıp Bayramı’na özel yemekli kutlama ve organizasyonlar için DoubleTree by Hilton Moda, gruplara özel içecek dahil kişi başı 100 TL’den başlayan cazip fiyatlı menüler sunuyor.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Uzunçayır Peron

Anadolu Yakası’na yeni bir peron alanı daha

İstanbul Büyükşehir Belediyesi, Kadıköy Meydanı’ndaki düzenleme çalışmaları nedeniyle metro ve metrobüse komşu Uzunçayır Peron Alanı’nı hizmete aldı. Kadıköy ...