Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Dilaver Doğru, Clarion Şişli’den ayrıldı…

Otel yöneticiliği konusunda en başarılı isimler arasında gösterilen Dilaver Doğru, Clarion Şişli Hotel’den ayrıldı. Ağustos ayında başladığı görevinden istifa ederek ayrıldığı bildirilen Doğru’nun, daha büyük bir otele geçeceği konuşulmaya başlandı.

Dilaver Doğru’nun, Choice Oteller Zinciri’nin Türkiye’deki ilk oteli olan Clarion Hotel & Suites Istanbul Şişli’de yaklaşık 4 ay süren genel müdürlüğünde, önemli altyapı oluşumlarını tamamladığı dile getirildi.

TARABYA VE THE GREEN PARK TECRÜBESİ VAR…

Dilaver Doğru’nun 20 yılı aşkın otel yöneticiliği yaşamında 10 yıl Tarabya Oteli, 8 yıl The Green Park Bostancı ve 2 yıl da The Green Park Pendik otelleri tecrübesi var. SKAL International Marmara Kulübü’nün kurucuları arasında olan Doğru, geçtiğimiz dönem de bu kulübün başkanlığını yapmıştı.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Bir İstanbul masalı

Bir İstanbul masalı: Silikonlar patladı, makyaj aktı!

Her ciddi sağanak ve fırtına ertesi, altyapı özürlü İstanbul’umuzun ilkel yüzü ortaya çıkınca bu tip yazılar basında, köşelerde ...