Engelsiz yaşama destek artıyor…

Sahrayıcedit Mahallesi sakinlerinden hayırsever Emine Çetinol’un ihtiyaç sahiplerine bağışladığı 22 adet tekerlekli sandalye, Fenerbahçe Khalkedon’da düzenlenen bir yemek sonrasında sahiplerine teslim edildi.

Organizasyonun her ayrıntısı ile ilgilenen Kadıköylülerin “Emine Ablası”, yine güzel bir hayır işine imza attı. 20 adet sandalyeyi Kadıköy Belediyesi’ne, 2 adedini de Sahrayıcedit Mahallesi Muhtarlığı’na bağışladığını söyleyen Emine Çetinol, imkanları olan her duyarlı vatandaşın yapması gereken bir davranışta bulunduğunu ve bundan büyük zevk aldığını, imkanları ölçüsünde zaman zaman yardımlarına devam edeceğini belirtti.

Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, meclis üyeleri, başkan yardımcıları ve ilgili müdürlerin de bulunduğu yemekte Başkan Nuhoğlu, memnuniyetini dile getirerek Çetinol’a teşekkür etti. Sahrayıcedit Mahalle Muhtarı Seval Özkan ise; “Sevgili mahalle sakinimiz Emine Hanım, hayırseverliği ile anılan ve sevilen bir isimdir. Öncelikle kendi mahallesini de düşünerek böyle bir davranışta bulunduğu ve 2 adet tekerlekli sandalyeyi mahallede ihtiyacı olan ailelere muhtarlığımız aracılığı ile ulaştırdığı için kendisine çok teşekkür ederim” şeklinde konuştu.

SAHRAYICEDİT’TE SOSYAL PROJELERE İLGİ YOĞUN…

Sosyal projelerin yoğun bir şekilde hayata geçirildiği Sahrayıcedit Mahallesi’nin Muhtarı Seval Özkan; “Mahalle sakinlerimiz sosyal yardımlaşma konusunda çok duyarlı… Bu vesile ile bugüne kadar muhtarlığımız aracılığı ile yapılan tüm yardımlar için herkese bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

felsefe seminerleri

Kadıköy’de çocuklara özel felsefe seminerleri

Kadıköy Belediyesi, geçtiğimiz yıl Caddebostan Kültür Merkezi’nde başlattığı felsefe seminerlerini ilçenin farklı kültür merkezleri ve atölyelerine taşıdı. Belediyenin üniversitelerle işbirliği halinde düzenlediği yetişkinler için felsefe ...