Cüneyt Çakır

Cüneyt Çakır Spor Kompleksi hizmete girdi

Üsküdar Belediyesi tarafından Ünalan’da yapımı tamamlanan, Türkiye’nin yıllardır yurt dışındaki en önemli markası haline gelen FIFA kokartlı hakem Cüneyt Çakırın adını taşıyan spor kompleksi ve 5 derslikli bilgi evi açıldı.

Ünalan Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve Bilgi Evi’nin açılışında konuşan İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, böyle bir tesisin açılışında bulunmanın ayrı bir gurur verdiğini belirterek; “Buranın en güzel yanı, dünya hakemliğine damga vurmuş Sayın Cüneyt Çakır hocamın isminin buraya verilmesi. Cüneyt Çakır, Dünya Kupası’nı yönetecek hakemlere verilen seminer için İtalya’da olması dolayısıyla bu açılışa katılamadı” ifadelerini kullandı.

cüneyt çakır

ÜSKÜDAR’IN EN GÜZEL VE EN KULLANIŞLI TESİSLERİNDEN BİRİ…

Belediye Başkanı Hilmi Türkmen ise, Üsküdar’da İstanbul’a hizmet etmeye devam ettiklerinin altını çizerek; “Yıllardır özlemini çektiğimiz ve bu mahallemiz için önemli bir hizmet olan, bir taraftan spor tesisi dediğimiz halı sahayı ve alttaki muazzam kompleksi açmış bulunuyoruz. Üsküdar’ın en güzel ve en kullanışlı tesislerinden biri oldu burası. Cüneyt Çakır ismi, ülke olarak spor camiamızın önemli ve marka bir ismidir. Bu tesislerin yapımında emeği geçen herkese, başta Gençlik ve Spor Bakanım Akif Çağatay Kılıç olmak üzere canı gönülden teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

cüneyt cakır

Ünalan Cüneyt Çakır Spor Kompleksi ve Bilgi Evi’nin açılışında konuşan İstanbul İl Hakem Kurulu Başkanı Aydın Kankaş, böyle bir tesisin açılışında bulunmanın ayrı bir gurur verdiğini belirtti…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Sıfır Atık

“Sıfır Atık” pazarlara açıldı

Beykoz Belediyesi, Türkiye’de öncülük ettiği “Sıfır Atık” projesine pazar yerlerini de dâhil etti. Bu kapsamda pazar yerlerinden toplanan ...