Çuhadaroğlu

Çuhadaroğlu’ndan İstanbul GYD’ye ziyaret

Çuhadaroğlu Mühendislik firması kurucularından Hakan Çuhadaroğlu, İstanbul Gayrimenkul Yatırım Danışmanlık Ofisi’ne bir ziyaret gerçekleştirdi. Ofis kurucuları Berna Anıl ve Ali Karakoç tarafından karşılanan Çuhadaroğlu, çalışma alanındaki işleriyle ilgili bilgi verdi.

Özellikle iklimlendirme sistemleri, ısıtma, soğutma ve havalandırma konularında ayrıntılı bilgi veren Hakan Çuhadaroğlu, yüksek makina mühendisi sıfatıyla da sistemler hakkında doğru bilinen yanlışlarla ilgili pek çok konuya açıklık getirdi.

“SÖZLEŞMELERİMİZDE YER ALMASINI İSTEYECEĞİZ”

İstanbul GYD kurucuları Berna Anıl ve Ali Karakoç ise; “Bu ziyaretten son derece memnun kaldık, bilgilerimizi güncelledik. Hakan Çuhadaroğlu’nun Viessmann ısıtma ve soğutma sistemlerinin önde gelen bayilerinden olduğunu duymuştuk, ziyareti ile markaya olan güvenimiz bir kat daha arttı. Böylece her sözleşmemizde yer almasını isteyeceğiz” dedi.

Cuhadaroglu

MİMAR & MÜHENDİS BULUŞMASI… İstanbul GYD’nin Göztepe’de bulunan merkez ofisinin “teras” olarak yorumladıkları bölümünde kahve ile başlayan sohbete kurumun mimarı Tülay Pamuk da dahil olunca, mimar ve mühendis buluşmasından bekleneceği gibi uzun ve tartışmalı, bir o kadar da keyifli sohbet ortaya çıktı…

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yasemin Mori “Estrella” ile DasDas’ta!

Yasemin Mori heyecanla beklenen dördüncü stüdyo albümü “Estrella” ile 25 Mayıs’da DasDas’ta sevenleriyle buluşuyor. Sony Music etiketiyle çıkan ...