Coldwell Banker brokerleri Bostancı gecelerinde…

108 yıllık gayrimenkul firması Coldwell Banker’in Türkiye brokerleri, Suadiye Ofisi tarafından düzenlenen “Mavi Geceler” etkinliğinde bir araya geldi. Anadolu Yakası’nda Greek müziğin adresi Mastori by Theo, brokerlerin coşkusuyla renklendi.

Coldwell Banker Suadiye Ofisi Brokerleri Sühran & Gurur Aras çiftinin organize ettiği özel gece, Türkiye genelinden ilgi gördü. Ankara, Antalya, Çanakkale ve Kocaeli gibi birçok ilden yola çıkan 35 broker, geleneksel buluşmaları için bu kez Bostancı’yı tercih etti.

“SADECE İŞ DEĞİL, HAYAT ARKADAŞIYIZ…”

Sühran & Gurur Aras; “Emlak sektöründeki işlerimiz nedeniyle sürekli diyalog halindeyiz. Ancak asırlık emlak firmamızın köklü yapısı, brokerler olarak özel yaşantımızda da bir arada olma isteğini, özlem duygusunu beraberinde getiriyor. Bunun için kilometrelerin de bir önemi yok. Güzel bir Kadıköy gecesinde yine bir aradayız” diyerek, duygularını Kadıköy Life Dergisi ile paylaştı.

THEO KALYONCU İLE BİR ARAYA GELDİLER…

Greek müziğin temsilcisi Fedon’un oğlu, Mastori by Theo işletmecisi Theo Kalyoncu ile “Blue Night” etkinliğini değerlendiren Coldwell Banker brokerleri; “9 ofisten 60 ofise ulaştık. Şimdi ise hedefimiz çok daha büyük” mesajı vererek, Kadıköy Life objektifleri ile buluştu.

Özel gecenin tüm ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yer alacak…

Mastori by Theo mekan sahibi Theo Kalyoncu, müjdeyi verdi. Greek müziğin temsilcisi usta isim Fedon, 21 Kasım Cuma akşamı mekanda ilk sahnesini alıyor. Theo Kalyoncu, Halkla İlişkiler Koordinatörü Elçin Üste ve İşletme Müdürü Veli Kızıldan…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EDD Yapı

EDD Yapı dostları iftarda bir araya geldi

Aynı zamanda Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneği (TOKGİAD) Başkanı da olan, EDD Yapı sahibi Ender Demirtaş, geleneksel hale ...