CKM’de Barış Manço için söyleyecekler…

Kurtalan Ekspres ve Moğollar, ölümünün 16. yılında Barış Manço şarkıları söyleyecek. Kadıköy Belediyesi Caddebostan Kültür Merkezi’nde  yapılacak anma gecesine, şair-yazar Sunay Akın ve Barış Manço’nun eşi Lale Manço konuşmacı olarak katılacak.

Yediden yetmişe herkesin gönlünde yer eden ünlü sanatçı Barış Manço, aramızdan ayrılışının 16. yılında Kadıköy’de anılacak. Kadıköy Belediyesi’nin ev sahipliğinde, Halkbank ve Barış Manço Derneği’nin desteğiyle gerçekleşecek etkinlikler kapsamında, Manço’nun evi 31 Ocak gecesi saat 24.00’e kadar ziyarete açık olacak. Moda Yusuf Kamil Paşa Sokak’ta bulunan Kadıköy Belediyesi Barış Manço Evi, ücretsiz olarak gezilebilecek.

ŞARKILAR BARIŞ MANÇO İÇİN SÖYLENECEK…

Kurtalan Ekspres ve Moğollar’ın Barış Manço anısına sahne alacağı konser ise, 1 Şubat Pazar günü Caddebostan Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Barış Manço şarkılarının hep bir ağızdan seslendirileceği geceye, Sunay Akın ve Lale Manço konuşmacı olarak katılacak.

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Atık maddeler

Atık maddeler sanat eserlerine dönüşüyor

Geçtiğimiz aylarda düzenlediği Uluslararası Çocuk Film Festivali ile yoğun bir dönemi geride bırakan Sanat Yönetmeni Rowena Tuzcuoğlu, yarıyıl ...