Cevahir Asia “Yaza Merhaba” dedi…

Cevahir Hotel zincirlerinin Anadolu Yakası’ndaki gözdesi Cevahir Hotel İstanbul Asia, “Yaza Merhaba” partisi düzenledi.

Hotel yönetimi, davetliler ile birlikte iş dünyasının önde gelen temsilcilerini ve ailelerini, Prens Adaları’na komşu Maltepe sahillerinde brunch keyfinde buluşturdu.

Türk siyasetinde uzun dönem Devlet Bakanı ve Milletvekili olarak hizmet veren Kürşad Tüzmen ile birlikte sanayi, ekonomi, turizm, sağlık ve medya sektörlerinin yöneticileri başta olmak üzere davetliler, Cevahir Hotel İstanbul Asia’nın “yeşil cennet” olarak anılan bahçesinde bir araya geldi. “Yaza Merhaba” partisinde Kadıköy Life objektiflerine renkli kareler yansıdı.

Kürşad Tüzmen & İbrahim Cevahir…

İBRAHİM CEVAHİR DE PARTİYE KATILDI…

Cevahir Holding Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Cevahir, etkinlikte misafirlerini ağırladı. Açık büfe menülerini inceleyen İbrahim Cevahir, otel çalışanları ile sohbet etti. Cevahir Hotel İstanbul Asia’da konaklayan Kürşad Tüzmen, İbrahim Cevahir ile birlikte oteli gezdi.

SELÇUK KUTTAŞ: “BİR ARADA OLMAKTAN MUTLUYUZ…”

Güzel bir yaz dönemi hedeflediklerini ifade eden Cevahir Hotel İstanbul Asia Genel Müdürü Selçuk Kuttaş; “Bugün hep birlikte aynı çatı altındayız. Bir arada olmaktan çok mutluyuz. Hotelimize her geçen gün artan taleplerimize daha iyi ve yerinde yanıt verebilmek için kapasitemizi sürekli güncelliyoruz” diyerek, önümüzdeki yaz aylarının verimli geçeceğini ifade etti.

BÖYLE OLUR YEŞİLLER İÇİNDE BRUNCH…

Hotel’in usta şefleri tarafından hazırlanan brunch menüsü, davetlilerden tam not aldı. Klavyede Naci Tanrıyer ve gitarda Bülent Tanrıyer’in solist Esra Hanterli’ye eşlik ettiği müzik dinletisiyle renklenen brunchta, davetliler çekiliş sürprizi ile karşılaştı.

HEDİYELER YAĞDI…

Cevahir Hotel İstanbul Asia Satış & Pazarlama Direktörü Nilay Atakan Turan tarafından gerçekleştirilen çekilişte sürpriz hediyeler dağıtıldı. Vartaş Group Mevzuat ve Arazi Geliştirme Yetkilisi Evrim Sümer ve FHS Turizm Mice Departmanı Yöneticisi Yeliz Boragan, sürpriz hediyelerin çıktığı isimler arasında yer aldı.

PARTİNİN GÖZDESİ MİNİK EDA…

Henüz 19 aylık Eda Tulunay, kendini müziğin ritmine kaptırınca objektiflere renkli kareler yansıdı. Amerika Birleşik Devletleri merkezli UNIFRAX firması Türkiye Genel Müdürü Devran Tulunay ve eşi Özge Tulunay’ın minik kızları Eda, doyasıya eğlencenin tadını çıkardı.

AYRINTILAR KADIKÖY LIFE’DA…

Cevahir Hotel İstanbul Asia “Yaza Merhaba” partisinin ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin Temmuz & Ağustos 2014 sayısında yayınlanacak.

İbrahim Cevahir ve Selçuk Kuttay, Kürşad Tüzmen’in oğlunu sevdi…

Tam güne yayılan partiyi organize ve koordine eden Cevahir Hotel İstanbul Asia Satış & Pazarlama Departmanı, yaza başarılı bir etkinlikle girdi. Çağkan Özkan, Melda Göker, Sibel Kanat, Satış & Pazarlama Departmanı Direktörü Nilay Atakan, Merve Özkan ve Lokman Solak…

Pazar brunchı, ailelere keyifli anlar yaşattı. Devran & Özge Tulunay çifti ve kızları minik Eda…

Brunch, sanatçılar ve birçok meslek grubundan yöneticileri tek çatı altında topladı. TRİO Turizm yöneticileri Ozan Anış, Pınar Kavrar, Forum Turizm yöneticisi Öznur Solmaz, H2O Tasarım Asistanı ve Sosyal Medya Yöneticisi Tuğba Ayan, Micestil Mice Manager Tolga Turan, Bilgi Team Eğitim Danışmanlığı Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Cezmi Göbüt & Ayşegül Öbüt, dünyaca ünlü Kadıköylü Ressam Bülent Turan ve eşi Sedef Turan…

“PSA” imzasını kullanmaya yetkili tek Türk Ressamı olan Bülent Turan’ın halkla ilişkilerini eşi Sedef Turan yürütüyor…

VARTAŞ Group Mevzuat ve Arazi Geliştirme Yetkilisi Evrim Sümer, çekilişte Zeytinyalı Restaurant’ta akşam yemeği kazandı…

Evrim Sümer ve kızı Zeynep Tekin…

FHS Turizm Mice Departman Yöneticisi Yeliz Boragan’ın şansına ise, güzel bir brunch keyfi çıktı…

Çelik Motor Yönetici Asistanı Özge Tunç’un ailesi ve arkadaşları “Şimdi tam zamanı” deyip, güne özel menülerden oluşturdukları brunch tabağını doğumgünü pastasına çevirdi. Özge Tunç, doğumgünü kutlaması karşısında duygu dolu anlar yaşadı…

Okan Sokullu, Dilruba Tomruk, Özge & Fatih Tunç ve Ziynet Sokullu…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Fikret Bay

Maltepe Çerkez Derneği’nin acı kaybı: Fikret Bay vefat etti

Maltepe Çerkez Derneği’nin sevilen saygın üyelerinden Fikret Bay (74), yakalandığı amansız hastalıktan kurtulamayarak hayata gözlerini yumdu. Bay’ın cenazesi, ...