Central Hospital’e protokolden sürpriz ziyaret…

Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Kozyatağı Central Hospital’e birlikte ziyaret gerçekleştirdi.

Resmi törenler dışında sivil platformda ilk kez yan yana gelen Kurubal ve Nuhoğlu, Central Hospital’in bölümlerini gezdi. Hastalara “geçmiş olsun” dileklerini ileten Kaykamam ve Belediye Başkanı, Central Hospital Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Özcan Akboyun ile bir araya geldi.

“EĞİTİM PROJELERİNİ ÖNEMSİYORUZ…”

Özcan Akboyun; “Sağlık konusunda her zaman en iyi hizmeti sunmaya çalışıyoruz. Bu doğrultuda sağlıklı nesiller yetiştirmek adına Gebe Eğitimi, Baba Eğitimi ve Torunum Geliyor Eğitimleri gibi birbirinden farklı pek çok projeye imza atıyoruz. Temennimiz, halkın beklentilerine ve beğenisine her zaman layık olmaktır” diyerek, ziyaretlerinden ötürü Kadıköy Kaymakamı Birol Kurubal ve Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu’na teşekkür etti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi

Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi’nde bahar dönemi

Kadıköy Belediyesi Engelsiz Sosyal Hizmet Merkezi tarafından engelli kişilere yönelik düzenlenen eğitim çalışmaları, bahar dönemine giriyor. Mart ayı ...