Cengiz Çandar, Kalamış’ta yemek molası verdi…

Sert yazıları ile Türk basınının usta kalemşörleri arasında gösterilen Cengiz Çandar’ı Kalamış Bedri Usta’da görüntüledik.

Hürriyet Gazetesi’nde yayınlanan bugünki köşeyazısında hükümeti çok sert bir şekilde eleştiren Çandar, aldığı eleştirilere/övgülere cevap vermekten yorulmuş olacak ki, kendisini Kalamış’ın huzurlu atmosferine bıraktı.

“İktidar, Türkiye’ye tamiri çok zor bir zararı maalesef vermiştir. Erdoğan’ın Cumhurbaşkanı seçilmesiyle bu zarar giderilemeyecek, daha da artacaktır” diyen Çandar, köşeyazısını şu sözlerle sonlandırıyor: “Türkiye’nin sorunları elbette Tayyip Erdoğan’ın ötesinde ve çok derinlerde… Erdoğan, sadece ‘semptomatik’ bir durumu ifade ediyor.”

Kadıköy Life objektiflerine Bedri Usta ile poz veren Cengiz Çandar, Bedri Usta’nın ve lezzetlerinin yaklaşık 20 yıldır müdavimi… Çandar, Bedri Usta’daki yemek molasının ardından Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu’na giderek maçı izlemeyi düşündüğünü belirtti…

 

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

İlginizi Çekebilir

Şelale Uras

Şelale Uras & Wassim Habbal nişanlandı

Volkan & Beyhan Uras çiftinin biricik kızları Şelale Uras ile Dr. Wassim Habbal’ın beklenen nişan töreni geçtiğimiz akşam geçekleşti. Çiftin 16 Temmuz’da yapılacağı belirlenen nişan ...