CeBIT Bilişim Fuarı ardından yemek ziyafeti…

Kadıköy Belediyesi, “Sosyal Demokrat Belediyeler” tarafından oluşturulan Bilişim Platformu ile CeBIT Bilişim Eurasia İstanbul – Bilgi ve İletişim Teknolojileri Fuarı’na katıldı.

24-27 Ekim 2013 tarihleri arasında düzenlenen fuarda, belediyecilik hizmetlerinde uyguladığı bilişim teknolojilerine dayalı yeni hizmetlerini tanıtan Kadıköy Belediyesi’nin, çoğu kimsenin bilmediği yeni uygulamaları ile diğer belediyeler tarafından da örnek alındığı bildirildi.

FENERBAHÇE KHALKEDON’DA YEMEK ZİYAFETİ…

Fuarın açılış gününün akşamında emeği geçenlere Fenerbahçe Khalkedon’da bir ziyafet veren Kadıköy Belediye Başkanı Selami Öztürk; “Biz teknolojiyi en iyi şekilde kullanmak ve olabildiğince faydalanmak istiyoruz. Burada takım arkadaşlarımıza büyük iş düşüyor. Çünkü teknoloji, iyi kullanıldığı zaman işe yarar. Arkadaşlarımız bu yolda çaba harcıyorlar. Hepsine teşekkür ediyorum” dedi.

Fenerhahçe Khalkedon’un çok beğenilen yeni yüzünün ardından verilen yemeğe, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcıları Mahmut Tanyol ve Hulusi Özocak da katıldı…

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ayrılıkçeşme

Ayrılıkçeşme’de üçüncü dalga yaşam alanı

Üçüncü dalga akımının sadece kahve akımı değil, bir yaşam biçimi olduğunun yapılan araştırma geliştirme çalışmaları ile de desteklenmesiyle ...