Huafon Cup

Caddebostan’da yelken açacaklar

Bu yıl ilk kez Spandeks ve Huafon Group’un ana sponsorluğu ile Suadiye Yelken Kulübü ve Poseidon Yelken’in ortak organizasyonunda 4-5 Haziran 2016 tarihlerinde gerçekleşecek olan Huafon Cup yelken yarışları ile ilgili yarış ilanı, rota kartları ve kayıt formu, Suadiye Yelken Kulübü’nün web sitesinde yayınlandı.

Yarışlar ilk gün Kalamış Koyu’ndan start alacak, Fenerbahçe Sığlık Çakarı (Digavsing) ile 1 No’lu Poseidon Yelken şamandırası ve Büyükada Sığlık Çakarı İskele’de bırakıldıktan sonra Suadiye Yelken Kulübü şamandırasında tamamlanacak. İkinci gün ise, Caddebostan parkurunda rüzgarüstü-rüzgaraltı rotada iki şamandıra yarışı yapılacak. IRC 0-1-2-3-4 ve destek sınıfındaki teknelere açık olan yarışlara, 2 Haziran 2016 tarihine kadar kayıt yaptırılabilecek. Teknelerin kıyasıya mücadele edeceği etkinlikte Huafon Group adına “7bela” isimli tekne yarışacak.

MARMARA DENİZİ’NDE GÖRSEL BİR ŞÖLEN…

Yelken severleri bir araya getirecek olan organizasyon ile Marmara Denizi sularında görsel bir şölen yaşanacak. Etkinliğe Huafon Group’u temsilen Huafon Spandex Global CEO’su Mr. Jichu Pan, Huafon Türkiye CEO’su Mr. Bo Cheng ve Huafon Türkiye Genel Müdürü Ersan Altan katılacak.

Huafon Cup

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali

KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali sinema günleri ile başlıyor

KADFEST heyecanı başlıyor. Kadıköy Belediyesi, Kadıköy’ün ilk uluslararası festivali “KADFEST Uluslararası Kadıköy Festivali”ni hayata geçiriyor. Festival, geniş yelpazedeki ...