Büyük Kulüp’te El Sanatları Günü…

2

Kadınların büyük işler başarabileceğini gösteren “Hanımeli Tuhafiye El Sanatları Merkezi”, Büyük Kulüp’te açtığı sergiyle maharetlerini tüm Kadıköylülere gösterdi. 

Katılanların ilgi odağı olan Hanımeli Tuhafiye’nin birbirinden farklı tasarımları, görenlerin beğenisini kazandı. Ziyaretçileri, “Hanımeli Tuhafiye” adına Ayşegül Ogur ve Gülden Özgüç karşıladı. Büyük Kulüp’teki El Sanatları Günü’nde Hanımeli’nin hemen yanında yer alan Eski Arçelikliler Derneği ise, bir başka ilgi odağıydı. 

Eski Arçelikliler Derneği kimdir… 

Arçelik’te çalışıp emekli olan veya ayrılanların bir araya gelerek kurduğu derneğin amacı, ailesinin durumu iyi olmayan çalışkan öğrencilerin TEV aracılığıyla öğrenimlerini devam ettirmelerine destek olmak. Bugünlerde, eski Arçeliklilerin eğitimini sürdüren öğrencilere bir başka desteği de, kermesler gerçekleştirerek öğrencilerin eğitimini devam ettirmesini sağlamak. 

Eski Arçelikliler Derneği’nin Büyük Kulüp’teki sergisi, derneğin amacının farkında olanların da etkisiyle tam bir ilgi odağı haline dönüştü. Dernek adına, Hidrotam Genel Müdürü Ayşan Dalkılıç ve Sibel Demiriz, konuklarını ağırladı.

1

Hakkında Murat Küçük

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...