Maltepe Park

Buray, Maltepe Park’a geliyor

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerini sevdikleri isimler ile bir araya getiren Maltepe Park, 19 Mayıs Cuma günü pop müziğinin sevilen ismi Buray’ı ağırlamaya hazırlanıyor.

Günümüzün en popüler sanatçıları ile birlikte çalışan ve birçok farklı proje içerisinde aktif bir şekilde yer alan Buray, “Bir Şişe Aşk” ve “Sahiden” albümleriyle müzik severlerin kalbinde hızla yer edindi. Sevenlerinin ağzından düşürmediği şarkılarıyla genç sanatçı, 19 Mayıs Cuma günü saat 15.00’de Ece Türkiye Proje tarafından yönetilmekte olan Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde sahne almaya hazırlanıyor.

KONSERİN ARDINDAN İMZA GÜNÜ DÜZENLENECEK…

Zeynep Rana Aybar organizasyonuyla hayata geçirilecek etkinlikte 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı’nı gençlerle doyasıya kutlamaya hazırlanan Buray, Maltepe Park sahnesinde gerçekleştireceği mini konserinin ardından düzenlenecek imza gününde de sevenleriyle buluşacak. Ziyaretçilerini alanında uzman ve popüler isimlerle buluşturan, zengin marka karmasıyla alışverişte çeşitliliğin konforunu yaşatan Maltepe Park, kolay ulaşılabilir konumuyla Esenkent metro durağı çıkışında yer alıyor.

Buray

Gerçekleştirdiği etkinliklerle ziyaretçilerini sevdikleri isimler ile bir araya getiren Maltepe Park, 19 Mayıs Cuma günü pop müziğinin sevilen ismi Buray’ı ağırlamaya hazırlanıyor…

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...