Mimar Tevfik Birol Atışkan ve eşi Heykeltraş Ayça Atışkan, Dr. Durmuş Ali Eren, ABS Alçı Firması Genel Müdürü Ümit Gürbüz, Beyaz eşya sektörünün tanınmış ismi Akın Karaca, İstanbul'da gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden işadamı Mehmet Şerif Ensari, Mali Müşavir Gönül Tönük.

Bostancı Rotary Kulübü yılbaşı yemeğinde buluştu…

20. kuruluş yılını kutlayan Bostancı Rotary Kulübü üyeleri, aynı çatı altında buluşmanın mutluluğu ile birlikte çocuk felcine karşı yardım çalışması başlatarak, örnek bir adım daha attı.

Sonomed Plaza’da düzenlenen yılbaşı özel yemeğinin tüm geliri, Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde patlak veren çocuk felci ile mücadeleye bağışlandı.

ÖMER BEYKAL: “HEP BİRLİKTE BİR AİLEYİZ…”

Bostancı Rotary Kulübü Başkanı Ömer Beykal, tüm üyelerin birlik ve beraberliğine vurgu yaparak; “Biz hep birlikte bir aileyiz… Yılbaşı yemeğimizde de tüm üyelerimiz, Suriye’den meydana gelen göç ile birlikte Güneydoğu’da yıllar sonra yeniden görülen çocuk felcine karşı mücadeleye katkı sağlamak istediler. Bir nebze katkımız olabilirse ne mutlu… Türkiye’nin aştığı bu hastalığın yıllar sonra göç nedeniyle görülmesi bir hayli üzücüdür” şeklinde konuştu.

YENİ YILI GÜNLER ÖNCESİNDEN KARŞILADILAR…

Bostancı Rotary Kulübü üyeleri, 2014 yılına bir hafta kala Rotary kutlamasını gerçekleştirdi. Üyeler, karşılıklı hediyelerini takdim ederek, dostluklarının 2014 yılında daha da pekişmesini diledi.

Bostancı Rotary Kulübü Başkanı Radyolog Dr. Ömer Beykal ve eşi Sıdıka Beykal…

Emekli Kaptan Pilot Enver Soğancı ve eşi Tülay Soğancı…

Mimar Tevfik Birol Atışkan ve eşi Heykeltraş Ayça Atışkan, Dr. Durmuş Ali Eren, ABS Alçı Firması Genel Müdürü Ümit Gürbüz, beyaz eşya sektörünün tanınmış ismi Akın Karaca, İstanbul’da gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden işadamı Mehmet Şerif Ensari ve Mali Müşavir Gönül Tönük…

 

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

BÜMED’den yeni atölyeler

Türkiye’de çağdaş ve evrensel eğitimin en önemli kalelerinden biri olan Boğaziçi Üniversitesi, öğrencileri haricinde de dileyen herkese eğitim ...