Bilgi Evleri’nin yıl sonu gösterileri coşku içinde gerçekleşti

Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evleri Çocuk Kulüpleri yıl sonu gösteri programları, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katılımıyla büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti.

Sancaktepe Bilgi Evleri

19 BİLGİ EVİ KATILDI…

19 Bilgi Evi’nin yaklaşık on gün süren yıl sonu programlarında öğrenciler şarkı ve şiirler seslendirdi, oyunlar oynadı. Çocukların oynadıkları halk oyunları ve modern dans gösterileri renkli görüntüler oluştururken, salonda kendilerini izlemeye gelenler de coşku seline kapıldılar.

HER MAHALLEYE EN AZ BİR BİLGİ EVİ…

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, törende yaptığı konuşmada “Öğrencilerimizin Bilgi Evlerimize devam etmesi ve buralarda yeteneklerini geliştiriyor olmaları bizi çok mutlu ediyor” dedi. Öncelikli hizmetlerinin eğitim olduğunu söyleyen Erdem, hedeflerinin her mahalleye en az bir Bilgi Evi kazandırmak olduğunu ve bu yöndeki çalışmaların devam ettiğini de belirtti.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem…

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Abdullah Sevim

Başkan Abdullah Sevim: Belediye çalışanlarına parti bayrağı astırmayın

Saadet Partisi İstanbul İl Başkanı Abdullah Sevim, belediye başkanlarına çağrıda bulundu: “Belediyede çalışan kardeşlerimize, belediyenin vinciyle partinizin bayrağını, ...