Bilgi Evleri’nin yıl sonu gösterileri coşku içinde gerçekleşti

Sancaktepe Belediyesi Bilgi Evleri Çocuk Kulüpleri yıl sonu gösteri programları, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem’in de katılımıyla büyük bir coşku içerisinde gerçekleşti.

Sancaktepe Bilgi Evleri

19 BİLGİ EVİ KATILDI…

19 Bilgi Evi’nin yaklaşık on gün süren yıl sonu programlarında öğrenciler şarkı ve şiirler seslendirdi, oyunlar oynadı. Çocukların oynadıkları halk oyunları ve modern dans gösterileri renkli görüntüler oluştururken, salonda kendilerini izlemeye gelenler de coşku seline kapıldılar.

HER MAHALLEYE EN AZ BİR BİLGİ EVİ…

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, törende yaptığı konuşmada “Öğrencilerimizin Bilgi Evlerimize devam etmesi ve buralarda yeteneklerini geliştiriyor olmaları bizi çok mutlu ediyor” dedi. Öncelikli hizmetlerinin eğitim olduğunu söyleyen Erdem, hedeflerinin her mahalleye en az bir Bilgi Evi kazandırmak olduğunu ve bu yöndeki çalışmaların devam ettiğini de belirtti.

Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem…

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kelebekler

Kelebekler filmi Maltepelilerle buluştu

Maltepe Belediyesi’nin Ekim ayı kültür-sanat etkinlikleri kapsamında, yönetmenliğini ve senaryosunu Tolga Karaçelik’in üstlendiği 2018 yapımı “Kelebekler” filminin gösterimi ...