“Beyaz Masa” vatandaşa gidiyor…

Yıllardır vatandaşların talep ve sorularını ilettikleri “Beyaz Masa” uygulaması, bundan sonra mobil olarak da çalışmalarına devam edecek. Pendik Belediyesi, iki adet Beyaz Masa aracını mahalleleri gezmek üzere hizmete sundu.

Vatandaşların her türlü başvuru işlemlerini kolayca gerçekleştirebilmesi için Pendik Belediyesi, binanın giriş kısmında hizmet veren Beyaz Masa’yı bir de mobil olarak hizmete sundu. Hazırlanan program dahilinde mahallelere gidecek olan Beyaz Masa aracı, görevlileriyle birlikte vatandaşları dinlemek ve konuları ilgili birimlere yönlendirerek sonuçlandırmak amacıyla hizmet verecek.

İlk uygulama, 02-06 Haziran tarihleri arasında Çamçeşme Mahallesi ile Fevzi Çakmak Mahallesi’nde başlayacak. Son derece modern görünüşü ve geniş tasarımıyla dikkat çeken Mobil Beyaz Masalar, rahat ortamıyla Pendiklileri bekliyor.

HAZİRAN’DAN İTİBAREN MAHALLELERDE…

02-06 Haziran: Çamçeşme Mah. Kaymakamlık Karşısı /Fevzi Çakmak Mah. Fevzi Çakmak Cad. (Mopaş Market Önü)

09-13 Haziran: Yenişehir Mah. Cumhuriyet Bulvarı Mustafa Akyol Sok. (Grup Center Karşısı) / Kurtköy Mah. Kurtköy Halk Eğitim Merkezi Karşısı

16-20 Haziran:  Dumlupınar Mah. Ali Baba Cad. Ulu Cami Önü / Çınardere Mah. Çınardere Kavşak

23-27 Haziran: Ahmet Yesevi Mah. Mevlana Cami Önü / Orhangazi Mah. Muhtarlık Önü

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

engelsiz okul

Çekmeköy’de engelsiz okul için geri sayım

Çekmeköy Belediyesi’nin Ekim 2017’de Milli Eğitim Bakanlığı’na devrettiği arsada yapılması planlanan Engelliler Okulu için yapım protokolü imzalandı. Çekmeköy ...