Başkan Yazıcı’nın dernek ziyaretleri sürüyor…

2

Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı’nın haftasonları yaptığı dernek ziyaretleri devam ediyor. Başkanın rutin hale getirdiği ziyaretlerin bu haftasonu durağı, Çankırılılar ve Trabzonlular Dernekleri oldu. Başkan Yazıcı, ayrıca Giresunlular Derneği tarafından düzenlenen Hamsi Festivali’ne de katıldı. 

Haftasonları hemşehri derneklerini ziyaret ederek dernek üyeleri ile görüş alışverişinde bulunan Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, bu toplantılarda ortaya çıkan görüş ve önerilerden istifade ettiğini söyledi. Sivil toplum örgütlerinin görüş ve önerileriyle belediye yönetimine katılmalarının kendilerini mutlu ettiğini vurgulayan Başkan Yazıcı; “Öneri, düşünce, görüş, proje kimden gelirse gelsin, hepsine ve herkese açığız” dedi. 

Yazıcı, bu haftasonu Tuzla Mimar Sinan Mahallesi Çankırılılar Derneği ve Trabzonlular Derneği’ni ziyaret ederek, dernek üyeleri ile görüş alışverişinde bulundu. Şadi Yazıcı ayrıca, Giresunlular Derneği tarafından Orhanlı’da düzenlenen “Geleneksel Hamsi Festivali”ne de katıldı.

4

 

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Tuzla Belediyesi’nden Bilgi Evleri pikniği

Tuzla Belediyesi Bilgi Evleri, Akfırat mesire alanında yıl sonu pikniği düzenledi. Pikniğe katılan kursiyerler ve anneleri, yarışmalarda doyasıya ...