Aziz Yıldırım’ı onbinler karşıladı!..

Fenerbahçe Spor Kulübü Aziz Yıldırım, şike davasında ikinci kez hapis cezasına çarptırılmasının ardından yurda döndü. Sabiha Gökçen Havaalanı, Şükrü Saracoğlu Stadı ve eski Salı Pazarı’nda onbinlerce taraftar, Yıldırım’a “yanındayız” mesajı verdi.

Fenerbahçelilerin yanı sıra Beşiktaşlı taraftarların da destek verdiği görülen karşılamada taraftarlara seslenen Başkan Aziz Yıldırım; “Fenerbahçe son kaledir, teslim olmaz” şeklinde konuştu.

“BU YOLDA HEP BERABER YÜRÜYECEĞİZ…”

Fransa dönüşü havalimanının CIP salonunda takım yöneticileri ve sporcuları ile hasret gideren Aziz Yıldırım, duygu dolu anlar yaşayarak gözyaşlarını tutamadı. Kendisini bekleyen ve içinde yöneticilerin de olduğu takım otobüsüne binen Yıldırım, onbinlerce taraftara kısa bir konuşma gerçekleştirdi. Yer yer izdihamın yaşandığı karşılamada Aziz Yıldırım, şunları ifade etti:

“Sevgili Fenerbahçeliler, sizleri çok seviyorum. Hepiniz hoşgeldiniz. 3-4 gün daha beraberiz. Hep beraber konuşacağız, dertlerimizi anlatacağız, beraber olacağız. Hakkımızda ferman vermişler, fermana uyduk geldik. Kalemimizi kırmışlar… Fenerbahçe son kaledir, teslim olmaz… Sağolun… Aranızda Beşiktaş ve başka kulüplerin taraftarlarını da görüyorum. Vicdanı olan herkese teşekkür ediyorum. Biz bu yolda hep beraber yürüyeceğiz.”

BAĞDAT CADDESİ’NDE DE YOĞUNLUK YAŞANDI…

İzdiham nedeniyle havalimanından güçlükle ayrılabilen kulüp yönetiminin otobüsü zorlukla ilerleyerek, Bağdat Caddesi üzerinden Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadı’nda doğru yol almaya başladı. Bağdat Caddesi’ne ulaşan otobüs, taraftarların yoğun sevgi gösterileriyle yolunu güçlükle devam edebildi.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Palladium Ataşehir

Hermes’ten Palladium Ataşehir’e 7 ödül birden

JLL Türkiye tarafından yönetilen şehrin değişmeyen modası Palladium Ataşehir,  “Masal Küresi Şenliği” ve “Yeni Yıl Melodisi” etkinlikleriyle Hermes ...