Kadıköy Belediyesi yeni meclis üyeleri objektiflerle buluştu...

Aykurt Nuhoğlu ilk sınavını başarıyla verdi…

CHP Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu, yeni dönem belediye meclis üyelerini tanıttı. Ulusal ve yerel medyanın yoğun ilgisi ve Gürsel Tekin başta olmak üzere partililerin geniş katılımı ile gerçekleşen toplantıda, Nuhoğlu’nun sözleri büyük alkış aldı.

Wyndham İstanbul Kalamış Marina Hotel’de gerçekleşen programda Gürsel Tekin, iktidara sert mesajlar gönderdi. “Yerel seçimlere değil, adeta ulusal seçimlere hazırlanıyoruz” diyen Gürsel Tekin, hükümetin politikalarının ağır sonuçlar doğurduğunu öne sürdü. Gürsel Tekin’in öncesinde partililere seslenen CHP Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi, Kadıköy’ü önümüzdeki süreçte güzel günler beklediğine vurgu yaptı.  Kadıköy Life, toplantının her anını yakından takip etti.

NUHOĞLU PANKARTI AÇTILAR…

Genç Kadıköylüler, Kadıköy Belediye Başkan Adayı Aykurt Nuhoğlu için pankart açtı. “Kadıköy’ün Beyefendisi, Kadıköy Seninle” yazılı pankart, Gürsel Tekin ve partililerin dikkatini çekti.

NUHOĞLU, VÜCUT DİLİNİ KONUŞTURDU…

Belediye Başkanlığı adaylığının açıklanmasının ardından ilk kez kitlelere seslenen Aykurt Nuhoğlu, ilk sınavını da başarıyla verdi. Kürsüye çıkmasının ardından hazırladığı notları bir süre okuyarak partililere seslenen Nuhoğlu, ilerleyen dakikalarda dosyayı bırakıp özgün ve doğaçlama hitabıyla mesajlar verdi. Partililerin, kürsü konuşmasını yakından gözlemlediği görüldü. Kadıköy’ün sosyal demokrat yapısına vurgu yapan Nuhoğlu, şunları ifade etti:

KADIKÖY, DAHA DA GÜÇLENECEK…

“Kadıköy halkı; yaşam alanlarına, özgürlüğe duyarlılığı, CHP’yi tercih ediyor. Kadıköy, bundan sonra da sosyal demokrat yapısıyla daha da güçlenecek. Kadıköylüler ile kuracağımız dayanışma, çok daha özgür bir ilçe yaratma adınadır. Yönetimimizde tüm Kadıköylüler söz hakkına sahip olacak. Kadıköy’de oturan, çalışan herkesin söz hakkı olduğu yerel yönetim anlayışı ile yola çıkıyoruz. Aklımızdaki, hayalimizdeki Kadıköy, daha çağdaş ve özgür bir ilçedir. Bu olanakları dayanışmanın gücüyle biz yapabiliriz. Hayallerimizi örgütlerken, Kadıköy halkının yol arkadaşlığına ihtiyacımız var. Köklü çözümlerin hayata geçirildiği bir ilçede yaşamayı hayal ediyoruz. Gerçek ihtiyaç sahiplerinin öneri ve görüşlerini paylaşabildikleri platformlar oluşturacağız. Köklü çözümleri hayata geçireceğiz.

31 MART SABAHI GİDECEKLER…

Yolsuzluk ve rüşvetin aklanmaya çalıştığı günlerden geçiyoruz. Bunlara ‘dur’ deme zamanı artık gelmiştir. Türkiye; toplumsal barış, fırsat eşitliği, özgürlük istiyor. Yolsuzluğun ve rüşvetin savunucusu bu zihniyet nasıl geldiyse, 31 Mart sabahı da gidecektir.”

CHP Genel Başkan Yardımcısı Gürsel Tekin…

CHP Kadıköy İlçe Başkanı Necati Ekşi…

Gürsel Tekin, mikrofonu düşen Aykurt Nuhoğlu ile yakından ilgilendi. Tekin, mikrofonu takmak için yoğun çaba sarf edince partililer tebessüm etti…

Kadıköy Belediyesi Yeni Meclis Üyeleri objektiflerle buluştu…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ressam Lian Lutfija göçün izlerini resmetti

Empresyonist (izlenimcilik) sanatın, genç kuşak başarılı temsilcilerinden Lian Lutfija’nın, “Küllenen Zamanlar (As Time Fading Away)” isimli resim sergisi, ...