uyuşturucu

Ataşehir’de uyuşturucu ile mücadele

Son zamanlarda özellikle uyuşturucu satışı ile gündeme gelen ve asayiş sorunu yaşanan Yeni Çamlıca Mahallesi’nde yaşayanlar doğrultusunda Ataşehir Kaymakamlığı, Ataşehir İlçe Emniyet Müdürlüğü ve Ataşehir Belediyesi derhal harekete geçerek, bölgeye mobese kameraları yerleştirdi.

Uygulamanın suç ve suçluyla mücadele eden güvenlik kuvvetlerine büyük katkı sağlaması bekleniyor. Uyuşturucu madde ile mücadeleye her zaman destek olduklarını ifade eden Ataşehir Belediye Başkanı Battal İlgezdi, konu ile ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi:

YENİ HAYAT PROJESİYLE BAĞIMLILIĞA KARŞI SAVAŞ AÇILDI…

“Daha önce başlattığımız Yeni Hayat projemiz ve merkezimiz ile 13 bin çocuğa ve ailelerine ulaştık. Belediyemizin hayata geçirdiği Yeni Hayat Gençlik Merkezi ile madde kullanımına karşı derin bir mücadele veriyoruz. Ortaokul ve lise öğrencilerini, verdiğimiz ‘Bağımlılık ve Farkındalık’ seminerleri ile bağımlılıktan korumayı amaçlıyoruz. Ayrıca vatandaşlarımızdan gelen mahalle güvenliğinin mobese kameralarla artırılması talebine de hemen destek olduk.”

uyuşturucu

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sancaktepe

Sancaktepe ulaşımda çağ atlayacak

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal, Sancaktepe’de bir dizi ziyaret gerçekleştirerek ilçe sakinleriyle bir araya geldi. İlk olarak ...