Ataşehir

Ataşehir ayrı topluyor, geleceğini kazanıyor

Ataşehir Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğü tarafından “Ataşehir Ayrı Ayrı Topluyor, Geleceğini Kazanıyor” sloganıyla yürütülen geri dönüşüm projesi kapsamında, ilçe geneline 50 adet yeni ambalaj atıkları kumbarası ekleniyor.

Ambalaj atıklarının diğer atıklardan ayrı olarak biriktirilmesi amacıyla, belediye ekipleri tarafından konut, apartman, kurum ve kuruluşların önlerine ambalaj atıkları kumbarası yerleştirilmeye başlandı. Vatandaşların evlerinde ya da işyerlerinde evsel atıklardan ayrı olarak biriktirdikleri ambalaj atıklarını atabilecekleri yeni kumbaralar, yine vatandaşlardan gelen talepler doğrultusunda belirlenen uygun noktalara yerleştiriliyor.

VATANDAŞ UYGULAMADAN MEMNUN…

Söz konusu uygulamadan hayli memnun olduklarını dile getiren Ataşehirliler, çevre ve geri dönüşüm konularında gösterdiği hassasiyet ve örnek projelerden ötürü Ataşehir Belediyesi’ne teşekkür etti.

ataehir-ayri-topluyor-gelecegini-kazaniyor-2

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...