Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nde ilk mezuniyet heyecanı…

Çalıştılar, başardılar. Ataşehir Amerikan Kültür Koleji’nde eğitim gören ilkokul öğrencileri, Hilton Istanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve SPA’da kep attı. Özgüvenleriyle parmak ısırtan öğrenciler, velileri ve öğretmenleri eşliğinde  gönüllerince eğlendi.

Kadıköy Life’ın görüntülediği o anlarda veliler ve öğretmenler sevinç gözyaşlarına boğuldu. Okulun, öğrencilerine mezuniyet hediyeleri ise mest etti.

FÜSUN – TAYFUN BAYAR, ÇİFTE HEYECAN YAŞADI…

Ataşehir Amerikan Kültür Koleji Kurucusu Tayfun Bayar ve sosyal çalışmalarıyla cemiyet hayatında öne çıkan eşi Füsun Bayar’ın oğulları Bartu da okulun ilk mezunları arasındaydı. Yaşına göre bir hayli olgun tavırlarıyla dikkat çeken Bartu; “Babasının izinden gidecek” dedirtti.

ÖĞRETMEN ANNEDİR, AĞLAR…

Kep töreninin ardından çocuklar için eğlence dolu parti başladı. Veliler ve öğretmenler ise öğrencilerinin başarısı ve mutluluğu karşısında dakikalarca gözyaşlarını tutamadı. İngilizce’nin yanı sıra birçok dünya dilini öğrenen, bilimsel temele dayalı ileri teknoloji branş dersleriyle donanımlı eğitim imkanlarıyla buluşan 4-A sınıfı öğrencileri ailelerinden dolu dolu tatil sözleri almaktan da geri kalmadı.

Öğrencilerin dünya ile entegre olabilmesinin önemine dikkat çeken Ataşehir Amerikan Kültür Koleji Kurumlar Müdürü Meral Bilgin; “Biz büyük bir aileyiz” mesajı verdi. Hilton Istanbul Kozyatağı Konferans Merkezi ve SPA’nın spesiyallerinin sunulduğu yemek ile devam eden program, renkli görüntülerle sona erdi.

Amerikan Kültür Kolejleri Kurumlar Müdürü Meral Bilgin.

Ataşehir Amerikan Kültür Kolejleri Kurucu Temsilcisi Aşkın Gündoğdu.

Ataşehir Amerikan Kültür Kolejleri Okul Aile Birliği Başkanı Nihan Sezgin.

İlk mezuniyetinde doyasıya eğlenen Bartu, artık ortaokul öğrencisi…

Geleceğin anahtarı onların elinde…

Bartu diplomasını Eğitim Koçu Çığda Gökçınar’dan aldı.

“Hayatımızın en mutlu günlerinden birini yaşıyoruz” diyen Tayfun – Füsun Bayar çifti, yakınları ve dostlarıyla birlikte…

 

 

sporvitrini

Hakkında Adem Giden

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Yusuf Işıkdağ

Geleceğin gazetecisi Yusuf Işıkdağ sünnet oldu

Anadolu Yakası’nın gazetecileri, dostları Ahmet Işıkdağ’ın oğlu Yusuf’un sünnet düğününde buluştu. Aynı zamanda Anadolu Yakası Gazeteciler Cemiyeti Başkan ...