Anadolu Yakası

Anadolu Yakası’nın belediye başkanları Ümraniye’de buluştu

Her ay farklı bir ilçede gerçekleşen Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısı, bu ay Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın ev sahipliğinde Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleşti.

Anadolu Yakası’ndaki belediyeler arasında uygulamada birliktelik, koordinasyon, yardımlaşma, diyalog ve bilgi alışverişinin sağlanması amacıyla 15 yıldır gerçekleştirilen toplantıların bu ayki ev sahibi Ümraniye Belediyesi oldu. Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleştirilen toplantıya, ev sahibi olarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu ve Ak Parti İstanbul Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Cin katıldı.

ORTAK SORUNLAR, PROJELER VE ÇÖZÜM YOLLARI MASAYA YATIRILDI…

Toplantı öncesi Başkan Hasan Can, belediye başkanlarına Ümraniye Belediyesi’nin yapmış olduğu hizmet ve faaliyetlerin yer aldığı bir sunum izletti. Belediye başkanları arasında tecrübe paylaşımı ve istişarelerin gerçekleştirildiği toplantıda ayrıca; yerel yönetim alanındaki yeni gelişmeler, Anadolu Yakası’nın sorunları, ortak projeler, çözüm yolları, yeni proje ve hizmetler gibi konular masaya yatırıldı. Ev sahibi Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can, toplantı sonrasında misafirlerine Av Köşkü’nü gezdirdi ve köşk hakkında bilgiler verdi.

Anadolu Yakası

Ümraniye Hekimbaşı Av Köşkü’nde gerçekleştirilen Anadolu Yakası Belediye Başkanları Toplantısı’na, ev sahibi olarak Ümraniye Belediye Başkanı Hasan Can’ın yanı sıra Üsküdar Belediye Başkanı Hilmi Türkmen, Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem, Sultanbeyli Belediye Başkanı Hüseyin Keskin, Tuzla Belediye Başkanı Dr. Şadi Yazıcı, Pendik Belediye Başkanı Dr. Kenan Şahin, Beykoz Belediye Başkanı Yücel Çelikbilek, Çekmeköy Belediye Başkanı Ahmet Poyraz, Şile Belediye Başkanı Can Tabakoğlu ve Ak Parti İstanbul Yerel Yönetimler Başkanı Ahmet Cin katıldı…

sporvitrini

Hakkında Cenay Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

atasehir

Ataşehir Belediyespor kupasına kavuştu

TFF Kadınlar 1. Futbol Ligi’nin şampiyonu Ataşehir Belediyespor, Yenisahra Stadı’nda 5-1 galip geldiği Beşiktaş maçının ardından kupasına kavuştu. ...