Akupunkturun duayenleri By Esat’ta buluştu…

Harbiye’de gerçekleşen Dünya Akupunktur Kongresi’ne katılan doktor ve akupunktur uzmanları, büyük organizasyonun sona ermesinin ardından soluğu Kalamış By Esat Balık’ta aldı.

Türk hekim ve uzmanlar, dünya genelinden kongre katılımcılarını kinesiyoloji eğitimi ile buluşturan ünlü Rus Akupunktur Uzmanı ve Uluslararası Uygulamalı Kinesiyoloji Kurumu Eğitmeni İgor Bondarenko’yı, Kalamış’ın özel menüleri ile tanıştırdı.

İgor Bondarenko ve E. Hakan Eraltan…

10 YILLIK DOSTLUKLARINI TAZELEDİLER…

Kadıköylü ünlü Akupunktur Uzmanı Dr. E. Hakan Eraltan ve İgor Bondarenko, dostluklarının 10. yılını Kadıköy Life objektiflerinde ölümsüzleştirdi. Sektörünün Türkiye ve Rusya’da popüler iki ismi, mesleki paylaşımlarda da bulundu.

“KADIKÖY MÜKEMMEL BİR ŞEHİR…”

Kadıköy Life’a değerlendirmelerde bulunan Uluslararası Uygulamalı Kinesiyoloji Kurumu Eğitmeni İgor Bondarenko; “Kongremiz sonra erdi, ancak eğitimlerim devam ediyor. Bu süreçte gözlemleyebildiğim kadarını söylemek gerekirse, Kadıköy harika bir yer… Canlı ve sürekli bir hareketlilik göze çarpıyor. Türkler çok misafirperver, tabi meslektaşlarım ile aynı masada olmak bambaşka bir duygu… Yemekler ise bir harika” şeklinde konuştu.

“KONGREMİZ VERİMLİ GEÇTİ…”

Akademik Akupunktur Derneği Genel Sekreteri, Kadıköylü Akupunktur Uzmanı Dr. E. Hakan Eraltan; “Dünya Akupunktur Kongremize geniş katılım oldu. Birçok ülkeden akupunktur uzmanları tek vücut oldu ve İstanbul, ikinci kez dev organizasyona ev sahipliği yaptı. İgor Bey gibi değerli isimlerin eğitimleri önemli kazanımları sağladı. Verimli bir süreci yaşıyoruz” diyerek, akupunkturun her geçen gün daha fazla ilgi gördüğünü ifade etti.

Akupunktur uzmanları ve hekimler, kongre değerlendirmelerini gerçekleştirdikleri özel yemekte dostluklarını da pekiştirdi. Akupunktur uzmanları, By Esat Balık menülerine tam not verdi. Anestezi Uzmanı ve Akupunkturist Aygül Soner, Akupunktur ve Medikal Estetik Uzmanı Belgin Aydoğar, Mürüvvet & Hakan Eraltan, Kadıköy Aile Hekimi Can Akyıldız, İgor Bondarenko, Kadıköylü Akupunktur Uzmanı Onur Aydınoğlu, Bakırköy Aile Hekimi Osman Altunbayrak, Bursa’dan katılımcı Akupunkturist Füsun Balçık ve Konya’dan katılımcı Prof. Dr. Anestezist Cemile Öztin Öğün…

By Esat Balık Restaurant’ın Sahibi Esat Çek, Hakan Eraltan ve İgor Bondarenko’ya spesiyalleri, ara sıcakları ve mezeleri tanıttı…

Mürüvvet & Hakan Eraltan…

By Esat’ın seçkin şarapları misafirlerle buluşuyor…

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Genç yetenekler Satranç Turnuvası’nda yarıştı

Sancaktepe Genç Gelecek Spor Kulübü tarafından gerçekleştirilen satranç turnuvası kıyasıya mücadeleye sahne oldu. ZİHİN JİMNASTİĞİ İÇİN… Genç Gelecek ...