Akay Kolejleri zincirine bir halka daha…

Eğitimci ve işadamı Veysi Akay, kolejlerine bir yenisini daha ekledi. 28 yıllık tecrübeli eğitimci Bedi Aydın ortaklığında Akay Koleji Pendik Kampüsü, davetlilerin geniş katılımıyla açıldı.

Kaynarca’da hizmete giren ilkokul ve ortaokullara yönelik Pendik Kampüsü, Akay ve Aydın’ın yakın çevrelerini bir araya getirdi. Kadıköy Life Dergisi; birçok belediye başkanı, Milli Eğitim Müdürlüğü yetkilileri, dernek ve sivil toplum örgütleri temsilcilerinin katılım gösterdiği, Anadolu Yakası’nın tanınmış eğitimcilerinin özel günündeydi.

Veysi Akay, Bedi Aydın…

VEYSİ AKAY YATIRIMLARINA HIZ VERDİ…

Sancaktepe’de İstanbul’un terası özelliğinde sosyal tesislerin işletmeciliğini de gerçekleştiren Veysi Akay, Maltepe’nin ardından Akay Kolejleri’nin Pendik Kampüsü’nü de hayata geçirdi.

28 YILLIK TECRÜBESİNİ PENDİK’TE DE AKTARACAK…

Aynı zamanda Uzman Psikolojik Danışman olma yönüyle eğitim camiasında yakinen tanınan Bedi Aydın, Türkiye’de engellilere yönelik ilk özel okulun kurucusu olma özelliğini de taşıyor. Aydın; “Veysi Akay kardeşimizin dur durak bilmeyen azmiyle çok güzel çalışmaları hayata geçireceğimize eminim” mesajı verdi.

BİRAZ MARMARA DENİZİ, BİRAZ BANLİYÖ HATTI…

Önümüzdeki süreçte yenilenerek hizmete girmesi beklenen Haydarpaşa-Gebze banliyö hattı ile manzarasının birleştiği Marmara Denizi ortasında konumlanan Akay Koleji Pendik Kampüsü, öğrencilerine hem Pendik sahillerini hem de konforlu toplu ulaşımı kısa zamanda yaşatabilecek.


Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Yassıada

Yassıada anıları bu özel koleksiyonda!

Türk demokrasi tarihine utanç vesikaları olarak geçen Yassıada’nın acılarını ve hüzünlerini yansıtan hatıraların yer aldığı özel koleksiyon, Ata ...