AGA Sahne’de kadın-erkek üzerine…

İş hayatında yakaladıkları başarı performansını düzenledikleri sosyal aktivitelere borçlu olduklarını düşünen Allianz Global Assistance çalışanlarının bir başka etkinliği ise tiyatro gösterisi oldu.

Kurumlarının isimlerinin baş harflerinden oluşan “AGA Sahne” adını verdikleri tiyatroda sergiledikleri oyun, izleyenler tarafından hayli başarılı olarak yorumlandı. Yaklaşık altı ay süren bir çalışmanın ardından sahnelenen oyunda, bir kadın ve bir erkek arasındaki önemli farklar anlatıyor.

BİR KADIN VE BİR ERKEK ARASINDAKİ EN ÖNEMLİ ŞEY…

Bu konuda Kadıköy Life’a bir açıklamada bulunan Allianz Global Assistance İletişim Sorumlusu Cansu Güvener; “Oyunumuz AGA Sahne isimli tiyatro ekibimiz tarafından sergilendi. 6 aydan bu yana hazırlık aşaması gerçekleştiriliyordu. Bir saatlik oyunumuzun adı ‘Bir Kadın ve Bir Erkek Arasındaki En Önemli Şey’ olarak belirlendi. 03 Haziran’da Allianz Oditoryum’da sahnelenen oyunu kurum çalışanları ve aileleri izledi” şeklinde konuştu.

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kerem Alışık

Kerem Alışık ile şiirlere yolculuk

Ünlü oyuncu Kerem Alışık, “Kerem Alışık’la Şiirlere Yolculuk” adlı gösterisiyle Maltepe Belediyesi Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde ...