Kadıköy Lisesi’nde “Okuluna Renk Kat” projesi…

Okulların son günlerinde sınavlarını tamamlayan öğrenciler ve öğretmenler, kalan günlerini değişik uğraşılarla değerlendiriyorlar. Özellikle tiyatro oyunları, sergiler ve geziler, bu uğraşıların başında geliyor.

Bazı öğretmenler ve öğrenciler ise değişik projeler üretmekten geri kalmıyorlar. Örneğin; İstanbul Kadıköy Lisesi Öğretmeni Betül Özer Budak, öğrencilerin katkısıyla renkli bir projeye imza attı.

Öğrencilerin ortak dayanışmasıyla okulun çeşitli yerlerine resimler yapıldı ve okul değişik bir görüntüye kavuştu. Çok farklı kompozisyonların göze çarptığı resimlerin her birinin kendine özgü bir anlamı var.

Okul yöneticileri, Aile Birliği üyeleri, veliler ve öğrencilerin, okulun yeni görünümden oldukça memnun olduğu belirtildi. Okulların tatil olmasıyla birlikte ise, “Okullar Hayat Bulsun” kapsamında İstanbul Kadıköy Lisesi’nin (Moda) bahçesinde çok sayıda etkinlik halka açık olarak gerçekleştirilecek.

Fotoğraflar: Onur Çınar

sporvitrini

Hakkında Nusret Karaca

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

EDD Yapı

EDD Yapı dostları iftarda bir araya geldi

Aynı zamanda Tokatlı Girişimci İş İnsanları Derneği (TOKGİAD) Başkanı da olan, EDD Yapı sahibi Ender Demirtaş, geleneksel hale ...