Piri Reis Dünya Haritası ödülleri sahiplerini buldu…

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı tarafından düzenlenen “İstanbul 2013 Uluslararası Akıllı Altyapı ve Coğrafi Bilgi Sistemleri Kongresi”, Ataşehir’de Brandium Silence Otel ve Kongre Merkezi’nde düzenlendi. UNESCO katılımlı Piri Reis Dünya Haritası’nın 500. Yıldönümü Ödülleri, düzenlenen tören ile sahiplerini buldu.

Yönetim Kurulu Başkanlığı görevini İlker Alkun’un üstlendiği Genç Mühendislik, son dönemde gerçekleştirmiş olduğu yurtiçi ve yurtdışı projelerinden dolayı “Akıllı Altyapı Projelendirme ve Taahhüt Hizmetleri” ödülüne layık görüldü.

İlker Alkun, konu ile ilgili yaptığı açıklamada Bakanlık tarafından böylesine anlamlı bir ödüle layık görülmüş olmalarından dolayı mutlu olduklarını söyledi ve ödülü kendilerine layık görenlere teşekkür etti. Alkun, bu ödüllerin gerek yurtiçi gerekse yurtdışında yaptıkları ve yapacakları işlerle ilgili motivasyonlarına güç katacaklarını belirtti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Kuzey Ormanları Savunması’ndan 3. köprü eylemi…

Kuzey Ormanları Savunması üyesi bir grup, Sarıyer Uskumruköy’de 3. köprünün bağlantı yollarının geçtiği şantiye önünde köprü inşaatını protesto ...