Yoga Academy

Yoga Academy, 101. merkezini Sancaktepe’de açtı

Yoga Academy, 101. merkezinin açılışını İstanbul Sancaktepe’de gerçekleştirdi. Yogayı gerçek anlamda spor olarak yapmak isteyenlerin Orijinal Yoga Sistemi çalışmalarına katılabileceği mekan, dünyanın en donanımlı ve modern yoga merkezlerinden biri. Bu konuda çok geniş yazılı materyale ulaşma imkanı da var. 17 Şubat tarihinde hizmete giren mekanın açılışını, Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) Başkanı Akif Manaf yaptı.

Yoga sporu ile kendini geliştirmek isteyenler için İstanbul Sancaktepe’de açılan Yoga Academy merkezinin modern ve sportif bir konsepti var. Yoganın pratik ve teorik olarak en geniş anlamda sunulacağı mekanı, Yoga Antrenörü Sedef Görgünay açtı. Uzun yıllar Orijinal Yoga Sistemi üzerine uzmanlaşan Görgünay, açılışta yaptığı konuşmada şunları söyledi:

0’DAN 100’E HERKES UYGULAYABİLİR…

“Amacımız, yogayı olduğu gibi orijinal haliyle sunmak. Bu şekilde uygulandığında yoga evrensel bir spordur ve tüm sporların temelinde Orijinal Yoga Sistemi teknikleri vardır. Dünyada yoga literatürüne ait en kapsamlı yayınlara da ulaşabileceğiniz Yoga Academy merkezimizde, 0’dan 100’e herkesin uygulayabileceği Orijinal Yoga Sistemi seansları var. Yoga sporunun faydalarından ailece faydalanabilirsiniz. Yogayı hamilelikte anne karnında uygulamaya başlayıp; anne-bebek, çocuklar, gençler, başlangıç-orta-ileri seviye çalışmalar ve ileri yaş grupları için olan seanslarımızla keşfetmeye davet ediyoruz. Bu sporu ömür boyu sürdürebilirsiniz. Sağlıklı ve mutlu bir yaşam isteyenlere ilk çalışmalar bizim hediyemiz olacaktır.

yoga academy
YOGA İLE KEŞFET KENDİNİ!

Merkezde her seviye yoga çalışmasının yanı sıra nefes, biyoenerji, derin gevşeme teknikleri de uygulanacak. ‘Yoga ile keşfet kendini!’ hizmet anlayışı ile açılan merkezimiz, aynı zamanda Uluslararası Yoga Federasyonu (UYF) üyesi. Merkezimizde Orijinal Yoga Sistemi’ni bilimsel altyapı ile doğrudan sunacak güleryüzlü ve tam donanımlı yoga antrenörleri ile buluşacaksınız. Tüm yoga severlere duyurulur.”

TÜM SPORLARIN TEMELİNDE YOGA VAR…

Açılışta açıklama yapan Uluslararası Yoga Federasyonu Başkanı (UYF) Akif Manaf ise şunları ifade etti: “Yoga tüm sporların temelinde vardır anlayışı ile herkesi kucaklayacak, huzurlu, sportif, çağdaş bir yoga merkezi daha açıldı. Amacımız, bu spor dalından daha çok insanın faydalanması. Bunun için ülkemizde üç yıldır Yoga Şampiyonaları düzenliyor ve yabancı sporcuları da davet ediyoruz. Yoganın spor olduğu anlayışını ülkemizde ve dünyada yaygınlaştırmak ve Olimpiyat yolunu açmak üzere uluslararası çalışmalar yapıyoruz.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Kartal Belediyesi whatsapp hattı

Kartal Belediyesi’nin WhatsApp Hattı yoğun ilgi görüyor

Kartal Belediyesi’nin vatandaşların ilettiği şikâyetleri anında çözüme kavuşturmak için kurduğu WhatsApp İhbar Hattı büyük ilgi görüyor. Kartal Belediye ...