CarrefourSA Maltepe Park’ta 23 Nisan etkinlikleri…

23 nisan rozet

23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde her yıl olduğu gibi bu yıl da coşkulu bir şekilde kutlanacak.

Ulu Önder Atatürk, 1924’te ilk Meclis’in açılış tarihi olan 23 Nisan gününün bayram olarak kutlanmasına karar vermiş ve bu tarihten 5 yıl sonra dünyada ilk defa bir bayram çocuklara armağan edilmiştir. Uzun yıllardır kutlanan bu bayram, dünya çocuklarının sahip olduğu tek bayramdır. Geleceğimiz olan çocuklarımız adına bu güzel bayramı 92. defa kutlamanın verdiği sevinç ve gurur ile herkes, çocukların bu çok özel gününe ortak olmak üzere, Maltepe Park Alışveriş Merkezi’ndeki birbirinden güzel kutlamalara davetli.

CarrefourSA Maltepe Park Alışveriş Merkezi’nde 23-24 Nisan tarihleri arasında, İstanbul’un seçkin okullarının katılımı ve sürpriz gösteriler ile 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı, birbirinden ilginç ve renkli gösterilerle kutlanacak.

23 Nisan tarihinde çevre okulların birbirinden yetenekli öğrencilerinin katılımıyla, hiphop dans gösterilerinden bale gösterilerine uzanan rengârenk, cıvıl cıvıl danslar ve gösteriler, Maltepe Park ziyaretçilerini bekliyor olacak.

Özel sahne gösterilerinin yanı sıra, eğlenceli sürpriz etkinlikler Alışveriş Merkezi’nin minik ziyaretçilerini karşılayacak. Her zaman gülen ve neşe saçan sevimli palyaçolar minikleri eğlendirirken; pantomim ustaları, jonglörler ve sihirli dünyanın kapılarını aralayan illüzyonist, ziyaretçilere renkli bir 23-24 Nisan yaşatacaklar.

Çocuklarla beraber bu güzel anları ve hayallerindeki barış dolu dünyayı paylaşmak isteyen herkes, 23-24 Nisan tarihleri arasında CarrefourSA Maltepe Park’ın özel etkinliklerine davetli.

23_nisan_gazete_01.fh11

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Maltepe Belediye

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç Mazbatasını Aldı

Maltepe Belediye Başkanlığı’na ikinci kez seçilen Ali Kılıç, sayımın bitmesinin ardından 17 Nisan’da Anadolu Adalet Sarayı’nda mazbatasını aldı. ...