Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Zihinsel engelliler için bir araya gelecekler…

Media4x4 Organizasyon, zihinsel engelli çocukların eğitimleri ve topluma kazandırılmaları amacıyla kurulan Zihinsel Yetersiz Çocukları Yetiştirme ve Koruma Vakfı (ZİÇEV) yararına düzenlenecek gecenin organizasyon hazırlıklarını başlattı.

21 Nisan tarihinde gerçeklecek gecenin, engelliler adına önemli bir adım olmasını temenni eden Organizatör Engin Taşkıran, şunları ifade etti:

“Bugüne kadar hep insanları eğlendirmek için Türkiye genelinde konserler yaptık. Çalışma hayatımızda bundan sonra sosyal sorumluluk projelerine de sık sık yer vermek istiyoruz. Unutmayalım ki, hepimiz birer engelli adayıyız… Sosyal sorumluluk projemize tüm sektörlerden duyarlılık gösterilmesi, engelli kardeşlerimizin geleceğinin bir adım öne çekilmesi anlamına gelecek…”

Media4x4 Organizasyon, geçtiğimiz süreçte birçok dünya starını Türk hayranlarıyla buluşturmuş, yine Türk sanatçılara yönelik dev organizasyonlar ile adından söz ettirmişti.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Maltepe Park

Maltepe Park’ta Çocuk Panayırı

Şehir yaşamına sıkışmış, fiziksel aktivitelerden uzaklaşan çocuklara müjde! Maltepe Park Alışveriş Merkezi, 9-11 Haziran 2017 tarihlerinde terasında kurulacak ...