CHP, kalesi Kadıköy’den vurdu…

Uğur Dündar’ın sunduğu Halk Arenası programı, CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve özel davetlilerin de katılımıyla Yoğurtçu Parkı’nda gerçekleşti. CHP İstanbul ilçe örgütlerinin Kadıköy’e çıkarma yaptığı etkinlikte yer yerinden oynadı. CHP, kalesi olarak gördüğü Kadıköy’de genel seçimlere 2 gün kala büyük bir şov gerçekleştirdi.

CHP İstanbul Milletvekili Adayı Kadir Gökmen Öğüt’ün organize ettiği programa CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, CHP Genel Sekreteri Gürsel Tekin, CHP Genel Başkan Yardımcısı Sezgin Tanrıkulu, CHP İstanbul Milletvekili Adayları Aykut Erdoğdu, Şafak Pavey, Barış Yarkadaş, Onursal Adıgüzel, CHP Gençlik Kolları Genel Başkanı İrfan İnanç Yıldız, Kadıköy Belediye Başkanı Aykurt Nuhoğlu, Kadıköy Belediye Başkan Yardımcısı Onur Temurlenk, Kartal Belediye Başkanı Altınok Öz, partinin İstanbul genelinde Gençlik Örgütü üyeleri ve çok sayıda Kadıköylü katılım gösterdi.

UĞUR DÜNDAR’DAN KURBAĞALIDERE GÖNDERMESİ…

Canlı yayın programının açılışında; “Bu akşam Kadıköy’de Yoğurtçu Parkı’ndayız. Burada müthiş bir parfüm kokusu var” diyerek göndermede bulunan Uğur Dündar, ıslah çalışmalarını Gürsel Tekin’e sordu. Dere ıslahının Kadıköy Belediyesi sorumluluğunda olmadığını dile getiren Tekin, çalışmaların çok uzun yıllar önce tamamlanmış olması gerektiğini ifade etti.

SEZGİN TANRIKULU’NA AZ ALKIŞ…

Hatay’da mitinginin uzaması nedeniyle Kadıköy’deki programına geç kalan Kemal Kılıçdaroğlu’nun konuk olduğu Halk Arenası programının açılışında Uğur Dündar, vatandaşların sorularını Gürsel Tekin’e iletti. Öncesinde katılımcıların sunumu sırasında Gürsel Tekin bir hayli yoğun alkış alınırken, Sezgin Tanrıkulu’nun sahneye çıktığında alkışların susması dikkat çekti.

KEMAL KILIÇDAROĞLU AYAK BASTI, YOĞURTÇU PARKI YIKILDI…

Atatürk Havalimanı’na indikten sonra saat 23.00’e yaklaştığında Yoğurçu Parkı’na giren Kılıçdaroğlu, büyük bir coşkuyla karşılandı. Seçimlere yönelik değerlendirmelerde bulunan Kılıçdaroğlu’nun sesinin kısılması ve yorgun düşmesi dikkat çekti.

SEYYAR SATICILAR PARAYI BULDU…

“Siz isteyin ben sabaha kadar program yaparım” diyen Uğur Dündar, Kılıçdaroğlu’nun gelişi ile birlikte ilk reklam arasını verdi. Program uzayınca seyyar satıcılara rağbet arttı. Simit, su ve köfte ekmek yok sattı. Kadıköy, Maltepe, Avcılar ve Bağcılar gibi ilçelerden dev pankartlarla Kadıköy’e gelen çoğu genç partililer, program sonunda sloganlarla Yoğurtçu Parkı’ndan ayrıldı.


sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

İstanbul Kadıköy Lisesi’nden örnek proje

İstanbul Kadıköy Lisesi öğrencileri, okulun Biyoloji Öğretmeni Fatma Yüksel öncülüğünde öğrenciler sokak hayvanları için plastik borulardan yemlik yaptılar. ...