Yıllar sonra duygu dolu buluşma…

Eski Bostancılılar Grubu; Emekli Tuğamiral Türker Ertürk ile Marmaris’e yerleşen ve uzun yıllardır İstanbul’a ayak basmayan Zeynep Tunçata Ulutürk başta olmak üzere Kadıköylüleri, çocukluk arkadaşları ile bir araya getirdi.

Sosyal medya üzerinden başlattığı aktif çalışmalar ile dikkat çeken Mehmet Ferhan Çetin’in “Eski Bostancılılar Grubu”, duygu dolu buluşmaları da beraberinde getirdi.

“ÖLÜMLERDEN BİLE YILLAR SONRA HABER ALIYORUZ…”

Eski Bostancılılar Grubu Kurucusu Mehmet Ferhan Çetin; “Uzun yıllardır İstanbul’a gelmeyen arkadaşlarımızı, çocukluk arkadaşlarımız ile buluşturma mutluluğunu yaşadık. Heyecan duyduk. Amacımız, Bostancı’da birbirinden ayrı kalmış, birbirini özleyen, merak eden kişileri buluşturmaktır. Çünkü insanlarımız, bir arkadaşının ölümünü bile yıllar sonra duyuyor. Bunun böyle olmasını istemiyoruz. İyi ya da kötü günümüzü birbirimize haber veriyor, paylaşıyoruz. Her daim iletişim içerisinde oluyoruz” şeklinde konuştu.

ÖZLEM GİDERDİLER…

Emekli Tuğamiral Türker Ertürk, özel buluşmada uzun süre arkadaşları ile sohbet etti. Cevizli’de gerçekleşen buluşma, hafızalara yıllar sonra gelen eşsiz kareler ile yansıdı.

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Veysi Akay

Kadıköylü Veysi Akay, milletvekili adaylığına aday oldu

AKAY Kolejleri kurucusu Kadıköylü Veysi Akay, Ak Parti İstanbul 1. Bölge’den aday adaylığını ilk açıklayan isim oldu. Aynı ...