“Yiğidolar” Bostancı Green Park’taydı…

Sivas Zara Belediyespor yönetimi ve Sivas’a gönül verenler, The Green Park Hotel Bostancı’da düzenlenen dayanışma gecesinde bir araya geldi.

Etkinliğe, İstanbul genelinden birçok Sivaslı işadamı ve siyasetçi katıldı. Kulübün hedeflerine ulaşabilmesi için maddi ve manevi destekte bulunan Sivas’ın önde gelenleri, Yiğidolara “yanınızdayız” mesajı verdi.

İSMAİL ERDEM BÜYÜK ALKIŞ ALDI…

Sancaktepe Belediye Başkanı ve Sivas Platformu Başkanı İsmail Erdem, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi geleneğini bozmadı. Zara Belediyespor’a maddi bağışta bulunan Erdem, kulüp yönetimi tarafından tebrik edildi. Yine geceye katılım gösteren Zara Vakfı Başkanı Mehmet Köksal, Zara Sanayici ve İşadamları İstanbul Dernek Başkanı Hüseyin Kaplan, ZASİAD Kurucu Başkanı Fethi Aras ve Zara Kaymakamı Yakup Güney, maddi ve manevi desteklerini hemşerileri ile paylaştı.

Geceye; Ataşehir Belediye Başkan Yardımcısı Hüseyin Hışman, CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak ve Anadolu Yakası Erzincanlılar Derneği Başkanı Gürsel Sarımağden de katılım gösterdi. Zara Belediyespor Başkanı Emrullah Uyar, desteklerinden ve etkinliğe katılımlarından ötürü davetlilere teşekkür etti. Kadıköy LIFE, Sivaslıların özel gecesindeki mutluluğuna ortak oldu.

ZARA GENÇLİK PLATFORMU BÜYÜLEDİ…

Gecede, yerel sanatçılar ile birlikte Zara Gençlik Platformu Halk Oyunları Ekibi de sahne aldı. Minik Sivaslılar, izleyenlerden tam not aldı.

BÖLGE MEDYASI YOĞUN İLGİ GÖSTERDİ…

Zara Belediyespor etkinliğini, Sivas’ın güçlü yayın organı TV 58 ve birçok yerel televizyon canlı olarak aktardı. Etkinlik, Sivaslıların medya yapılanmasına verdikleri önemi de gözler önüne serdi.

Zara Belediyespor Başkanı Emrullah Uyar ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem…

Zara Belediyespor Başkanı Emrullah Uyar ve The Green Park Hotel Bostancı Yiyecek İçecek Müdürü Alişan Kaya…

Zara Sanayici ve İşadamları İstanbul Dernek Başkanı Hüseyin Kaplan…

CHP Ataşehir İlçe Başkanı Hakkı Altınkaynak, ZASİAD İstanbul Dernek Başkanı Hüseyin Kaplan ve Sancaktepe Belediye Başkanı İsmail Erdem…

Sivaslı türkücü Çiğdem Elmas, gecede seslendirdiği eserler ile katılımcılara müzik ziyafeti verdi…

Zara Gençlik Platformu Halk Oyunları Ekibi, izleyenlerden tam not aldı…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Çerkes Kadınları Teavün Cemiyeti’nden “Yılın Anneleri” ödül töreni

1918 yılında Hayriye Melek Hunç başkanlığında, dönemin kültürünü özümsemiş beş Çerkes kadını tarafından İstanbul’da kurulan Çerkes Kadınları Teavün ...