Yetkin Ailesi’nin meleği yeni yaşını kutladı…

İnşaat sektörünün tanınmış isimlerinden Tankut Yetkin’in kızı Leyla; yeni yaşını ailesi, arkadaşları ve sevenleriyle birlikte Fenerbahçe Köşebaşı Sofra’da karşıladı. Yeteneksizsiniz Yarışması’nın yıldızı ünlü illüzyonist Özgür Kapmaz’ın özel gösterisiyle renklenen kutlamada, birbirinden renkli görüntüler yaşandı.

Arkadaş Pasta’nın özenle hazırladığı “gitar pastasının” ilgi ve heyecanla karşılandığı doğum gününde Leyla, arkadaşları ile birlikte gösterileri merakla izledi.

YETKİN AİLESİ ve DAVETLİLER DE ŞOVA DAHİL OLDU…

Milyonları televizyon ekranlarına kilitlemeyi başaran Özgür Kapmaz, beğeniyle karşılanan şovunun ilerleyen dakikalarında önce Leyla’yı, ardından da anne ve babası Olcay & Tankut Yetkin çiftini gösteriye dahil etti. Boş kutunun güvercin yavrusuna, tek dal çiçeğin sepete, boncukların ipte dizili kolyeye dönüştüğü şov, katılımcılar tarafından ayakta alkışlandı. Olcay & Tankut çiti, “Meleğimiz” dedikleri Leyla’ya unutulmaz bir gün yaşattı.

Yetkin Ailesi’nin mutlu gününün ayrıntıları, Kadıköy Life Dergisi’nin yeni sayısında yayınlanacak…

Dante İnşaat firmasının sahibi Tankut Yetkin, eşi Olcay ve kızı Leyla Yetkin ile birlikte…

Leyla’nın doğum gününün en büyük sürprizlerinden biri de, Arkadaş Pasta tarafından hazırlanan gitar şeklindeki menü oldu…

Özgür Kapmaz’ın şovu başladı. “Boş kutu”, birkaç saniye içerisinde sürpriz yapacak…

Çocukların çığlık çığlığa karşıladığı güvercin yavrusu…

sporvitrini

Hakkında Haber Merkezi

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Ataevi yeni mezunlarını verdi

Ataşehir Belediyesi ile Ataşehir Halk Eğitim Merkezi’nin ortaklaşa düzenlediği AÇEV’in gönüllü öğretmenlerinin ders verdiği okuma-yazma kurslarından 20, bilgisayar, ...