Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /home/anadoluyakasi/public_html/wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 483

Yeni dönemin ilk meclis toplantısı bugün…

30 Mart yerel seçimlerinin ardından Kadıköy Belediye Başkanlığı koltuğuna oturan Aykurt Nuhoğlu, yeni yönetimi ile birlikte ilk meclis toplantısını bugün gerçekleştirecek.

Nuhoğlu’nun iki kadın adayı belediye başkan yardımcılığına taşımasının ardından yönetim kademelerine yönelik ayrıntıların da şekillenmesi beklenen toplantı, Kadıköy’de yeni bir sayfanın açıldığı gün olarak kayıtlarda yerini alacak.

YENİ BELEDİYE MECLİS ÜYELERİNİN HEYECANI…

Aykurt Nuhoğlu, dün gerçekleştirdiği toplantıda 13 kadın belediye meclis üyesini tanıtmıştı. Bugün saat 16.30’da yapılacak meclis toplantısına da tüm belediye meclis üyelerinin katılım göstermesi bekleniyor. Yeni belediye meclis üyelerinin heyecanı ile birlikte Kadıköy’ün yönetiminde önceki dönemlere ait isimlere de yer verildi.

 

 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Evde temizlik hizmeti

Kadıköy Belediyesi’nden Evde Temizlik Hizmeti

Kadıköy Belediyesi; engelli, yaşlı veya kronik sağlık sorunu olan ilçe sakinleri için Evde Temizlik Hizmeti başlattı. Kadıköylülerin ücretsiz ...