Capitol

Yeni Capitol’e “Avrupa’nın En İyi Mimari” ödülü

Capitol, International Property Awards yarışmasında Capitol Alışveriş Merkezi Yenileme Projesi ile “Perakende Alanında Avrupa’nın En İyi Mimari” ödülüne layık görüldü.

Dünyanın önde gelen inşaat ve gayrimenkul firmalarını bir araya getiren International Property Awards yarışmasının kazananları belli oldu. Gayrimenkul endüstrisinin önemli profesyonelleri ve uzmanlarından oluşan jüri üyelerinin oyları ile kazananların belirlendiği törende Capitol, yenilenme projesiyle rakiplerini geride bırakarak, “Perakende Alanında Avrupa’nın En İyi Mimari” ödülünün sahibi oldu. Geceye; Capitol Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Eş Başkanı Bülent Bingöl, Yönetim Kurulu Üyesi Arda Akçalı, Mimari Proje Koordinatörü Gaye Özçer, Concept–i Kurucu ve İdari Diraktörü Geoffrey Morrison katılarak, Capitol Alışveriş Merkezi Yenileme Projesi için verilen ödülü teslim aldı.

Capitol Alışveriş Merkezi

BİZİM CAPITOL ŞİMDİ YEPYENİ…

Anadolu Yakası’nın ilk alışveriş merkezi olarak 1993 yılında hayatımıza giren Capitol, “Bizim Capitol Şimdi Yepyeni” diyerek, özgün ve modern mimarisini gözler önüne seriyor. Dünyada değişim gösteren yaşam stiline göre tasarlanan iç yapısında, loft formundaki yeme-içme alanı ve açık hava terasları dikkat çekiyor.

YENİ DÜNYANIN YENİ ALIŞKANLIKLARINI YARATIYOR…

İçerisinde 19 kişilik VIP sinema salonunun ve Starbucks’ın dahi yer aldığı sinema kompleksinde ise açık hava teras, kesintisiz görüş açılı 11 salon yer alıyor. Renovasyon ile iki kata yayılan “Captune World” çocuk oyun merkezi, plastik kullanımı yerine tamamen ahşap materyallerle tasarlanarak, doğadan kopmadan şehirle iç içe oyun ortamı sunuyor.

Capitol, International Property Awards yarışmasında Capitol Alışveriş Merkezi Yenileme Projesi ile “Perakende Alanında Avrupa’nın En İyi Mimari” ödülüne layık görüldü…

Captune World 

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

maltepe

Maltepe, Yaşam Vadisi ile nefes alacak!

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç, birçok etkinliğe uygun planlanan Yaşam Vadisi’nde çocuk köyünün de kurulacağını açıkladı. Maltepe’ye 135 ...