Yelken

Yelken tutkunları Caddebostan’da buluşuyor

Yelken

Huafon Cup; Suadiye Yelken Kulübü ile Poseidon Yelken’in ortak organizasyonu ve Huafon’un ana sponsorluğunda 4-5 Haziran tarihlerinde ilk kez düzenlenecek. Takımların kıran kırana mücadele edeceği yarış, renkli anlara sahne olacak.

Turnuva ilk gün Kalamış Koyu’nda start alacak, planlanan rotada Adalar çevresinde dönülerek yeniden Kalamış Koyu’nda son bulacak. İkinci gün ise Caddebostan’da Şamandıra Yarışı gerçekleşecek. Turnuvada Huafon adına 7-bela teknesi yarışacak. Suadiye Yelken Kulübü ve Poseidon Yelken’in ortak organizasyonunda gerçekleşecek etkinliğe Huafon’u temsilen kurumun Global CEO’su Jichu Pan, Huafon Türkiye CEO’su Bo Cheng ve Huafon Türkiye Genel Müdürü Ersan Altan katılacak.

İKİ GÜN SÜRECEK ZORLU MÜCADELE…

Marmara Denizi’nin sularında yelken yapmanın keyfine varacak olan yarışçılar, iki gün sürecek zorlu mücadelenin ardından 5 Haziran 2016 Pazar akşamı kupa töreninde bir araya gelecek. Beş ayrı kategoride birinci, ikinci ve üçüncü olan takımlar, kupa kazanmaya hak kazanacak.

Yelken

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Nakkaş müdavimleri yine “Nakkaş” dedi

Bu pazar kahvaltı veren mekanlar yine revaçtaydı. En iyi seçenekleri değerlendirenler arasında, güzel bir pazar brunchı yapmayı tercih ...