Dilek Pastanesi 14. şubesi ile Bağdat Caddesi’nde…

Dilek 1

Unlu mamüller ve pastacılık sektöründe 54 yılı geride bırakan Dilek Pastanesi, 14’üncü şubesini Bağdat Caddesi’nin Caddebostan bölümünde açtı.

Eski Yapı Kredi Bankası’nın bulunduğu binada hizmet vermeye başlayan Dilek Caddebostan, uzun süren bir dekorasyon sonrasında oldukça farklı bir konsept ile Kadıköylülere “Merhaba” dedi.

Pastane ve cafe hizmetlerinin yanı sıra, Dünya mutfağından lezzetlerin de sunulduğu mekânda, yılsonuna kadar geçerli olmak üzere, yüzde 25 oranında bir indirim kuponu da verilmekte.

6.500 m2’lik üretim tesisi var…

Her gün pasta, börek, baklava, sütlü tatlı, kurabiye, çikolata, paket ürünler gibi üretimlerini, kendi bünyesindeki 6.500 m2’lik üretim tesislerinde, merkezi üretim şeklinde yapmakta olan Dilek Pastanesi, bu üretimini frigofirik araçları ile soğuk zincir akışını kırmadan, şubelerine sevk ederek tüketicileriyle buluşturuyor.

Dilek 2

“Dilek Pastanesi 14. şubesi ile Bağdat Caddesi’nde…” için 3 Yorum

 1. yusuf diyor ki:

  oncelık le yenı pastanezın hayırlı olmasını dılıyorum. ben de bı pasta cı olarak sızın bunyenız altın da calısmak ısterım…

 2. nesrin ence diyor ki:

  Merhaba,
  Yeni şubeniz hayırlı olsun.
  Yemek menünüzü ve içeriğini biraz düzenlemeniz iyi olacaktır.
  “Tahıllı salata” ve “Quesadilla sebzeli”(meksika saç böreği) ismarlamıştım, sebze olarak salata yaprakları kullanılması nedeniyle Quesadilla hayal kırıklığı oldu. Ben zaten salata ısmarlamıştım, yufka içinde ısıtılmış salata yaprağı sunmak bence ayıp oldu. Yeşil salatanın sebze olarak düşünülmesi beni gerçekten şaşırttı.
  Et yemeklerinin yanısıra sebze içerikli yiyeceklerin de sunulması et sevmeyen veya vejeteryan olanlar için iyi olacaktır.

 3. Ozge diyor ki:

  Siz pastane olarak tutarsız ve calısanlarına son derece kaba davranan bir pastanesiniz. Müzisyen olarak Ramazan dolayısıyla calıstıgımız bu pastanede işimize bir anda son verild. Bu sekilde hakkımızı yediler.. Umarım bu boyle kalmaz elimizden geleni yapacagız ..

YORUM YAPIN

REKLAMGiriş - bir2üç creative
kredi karti borç sorgulama fatura ödeme turkcell fatura ödeme avea fatura ödeme vodafone fatura ödeme tl yükleme avea tl yükleme vodafone tl yükleme turkcell tl yükleme