Yarıyıl tatilinde Maltepe’de şenlik var

Karne tatilinde Maltepeli çocuklar, Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek Çocuk Şenliği ile eğlenceye doyacak.

Maltepe Belediyesi, 2017-2018 eğitim ve öğretim dönemi yarıyıl tatilinde Maltepeli çocuklar için eğlenceli bir tatil programı hazırladı. 22-31 Ocak tarihlerinde Prof. Dr. Türkan Saylan Kültür Merkezi’nde düzenlenecek şenlik, ücretsiz olarak gerçekleştirilecek. 13 çocuk tiyatro oyunu ve animasyon gösterileriyle çocuklar, tatil boyunca doyasıya eğlenecek. Şenlik kapsamında, Türkiye’de bir ilk olan canlandırmalı masal gösterimi yapılacak. Çocukların hayal güçlerini geliştirip, teknoloji bağımlılığını azaltacak oyunda, çocukların hayallerindeki sürpriz kahramanlar masal okurken karşılarına çıkacak. Şenlik boyunca çocuk tiyatrolarından sonra çocuklara maskotlar eşliğinde yüz boyama ve balon dağıtımı yapılacak.

Maltepe Belediyesi Yarıyıl Tatili Çocuk Şenliği Programı: 

22 Ocak Pazartesi: Susam Sokağı ve Masal Okuması
23 Ocak Salı: Şarlo Geliyor ve Masal Okuması
24 Ocak Çarşamba: Ali, Veli, Maria ve Masal Okuması
25 Ocak Perşembe: Ayda Bir Gece ve Masal Okuması
26 Ocak Cuma: Alaaddin’in Sihirsiz Lambası
27 Ocak Cumartesi: Buse’nin Günlüğü
29 Ocak Pazartesi: Kofi’nin Yolculuğu
30 Ocak Salı: Aslan Kral Kocadiş ile Tırmık
31 Ocak: Benim Güzel Pabuçlarım

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Cumhuriyet Korosu

Cumhuriyet Korosu, Küçükyalı’da sahne aldı

Maltepe Belediyesi Cumhuriyet Korosu, Küçükyalı Mahallesi Adnan Kahveci Parkı’nda unutulmaz bir konsere imza attı. Türkiye Cumhuriyeti’nin 95, Maltepe’nin ...