Wyndham Grand Kalamış’a “Mükemmellik” ödülü…

Wyndham Grand Kalamış Hotel, dünyanın en prestijli seyahat sitesi Booking.com’un konuk değerlendirmeleri sonucu “Mükemmellik” ödülüne layık görüldü.

Anadolu Yakası’nın en gözde otellerinden Wyndham Grand Kalamış Hotel, ödüllerine bir yenisini daha ekledi. 1996 yılından bu yana, günde 750 bin’den fazla ziyaretçi ile 211 ülkede 585.202 tesisin yer aldığı dünyanın en büyük seyahat sitelerinden biri olan Booking.com, bu yıl da başarılı tesisleri ödüllendirdi.

Sadece otel ziyaretçilerinin deneyim ve değerlendirmelerinin kıstas alındığı oylamada Wyndham Grand Kalamış Hotel, 8,6 puan ile Booking.com’un “Mükemmellik” ödülüne layık görüldü. Bu ödülle beraber Wyndham Grand Kalamış, ziyaretçilerine sunduğu kalite ve konforu bir kez daha kanıtlamış oldu.

“KALİTELİ HİZMET ANLAYIŞIMIZ HER GEÇEN GÜN GELİŞECEK…”

Wyndham Grand Kalamış Hotel Genel Müdürü Mustafa Alparslan, ödülle ilgili olarak “Çok yeni bir otel olmamıza rağmen kalitemizi uluslararası pek çok ödülle taçlandırma başarısını gösterdik. Kaliteden ödün vermeyen hizmet anlayışımız, her geçen gün daha da gelişecek ve misafirlerimiz otelimizden çok memnun olarak ayrılmaya devam edecektir” şeklinde konuştu.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

ECCO

ECCO artık Palladium Ataşehir’de!

İskandinav sadeliğini teknoloji ve şıklıkla buluşturan dünyaca ünlü ayakkabı markası ECCO, Türkiye’deki 10. mağazasını İstanbul’daki Palladium Ataşehir’de açtı. ...