Vodafone İstanbul Yarı Maratonu kayıtları başladı…

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından bu yıl 24 Nisan 2016 tarihinde gerçekleştirilecek Vodafone İstanbul Yarı Maratonu için kayıtlar başladı.

2015 yılında 7 bin 500 rekor katılımla gerçekleşen Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, 2016 yılında 24 Nisan 2016 tarihinde koşulacak. 1 Ocak-29 Şubat tarihlerinde 1. Kayıt Dönemi, 1 Mart-31 Mart tarihleri arasında ise 2. Kayıt Dönemi gerçekleştirilecek. Ülkemizin ve İstanbul’un tanıtımında büyük rol oynayan ve dünyanın en önemli yarışlarından biri olması sebebiyle sporseverlerin ilgisini çeken Vodafone İstanbul Yarı Maratonu, rekor katılım beklentisiyle Yenikapı Etkinlik Alanı’ndan start alacak.

Dünya çapındaki dev organizasyonda Yarı Maraton 21K, Çeyrek Maraton 10K, Bayrak Yarışı ve Business kategorilerinde koşulacak. Yarı Maraton Koşusu, Yenikapı Etkinlik Alanı’ndan startı verilerek sahilden Kumkapı, Sirkeci, Eminönü, Unkapanı, Fener, Balat ve son olarak Feshane’yi geçer geçmez Eyüp kavşağından “U” dönüşü yapmak suretiyle, aynı istikameti seyrederek Sahilyolu’ndan geri koşularak, yarışın başladığı yer olan Yenikapı Etkinlik Alanı’nda son bulacak.

Detaylı bilgi için: www.istanbulyarimaratonu.org 

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Teknik Yapı Yücelpark

Teknik Yapı’dan Kartal’da yaşam odaklı dönüşüm

Teknik Yapı, günümüzdeki en önemli üç kavramı bünyesinde barındıran Yücelpark’ı satışa sundu. Aile, kazanç ve doğayla iç içe ...