Veteran masa tenisçiler Kadıköy’de buluştu…

16. Uluslararası Veteran Masa Tenisi Turnuvası, 11 ülkeden 230 masa tenisçinin katılımıyla Caferağa Spor Salonu’nda gerçekleştirildi.

Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü organizasyonu ve Kadıköy Belediyesi desteğiyle düzenlenen turnuvaya Bulgaristan, İtalya, Almanya, Rusya, Bosna Hersek, İran, Irak, Gürcistan, Türkiye, Şili ve KKTC olmak üzere 11 ülkeden toplam 230 veteran sporcu katıldı.

ŞEHİTLER İÇİN SAYGI DURUŞU…

Turnuvanın açılışı Fenerbahçe Veteran Spor Kulübü Başkanı Savaş Pravuştalı, Başkan Yardımcısı ve Kadıköy Belediyesi Gönüllü Merkezi Yönetim Kurulu Üyesi Nesibe Müsevitoğlu tarafından yapıldı. Şehitlerimiz için saygı duruşunun ardından turnuva başladı.

MODA SPOR KULÜBÜ’NDE COŞKU DORUĞA ÇIKTI…

Müsabakalar; Tek Erkekler, Çift Erkekler, Tek Kadınlar, Çift Kadınlar ile Mix kategorilerinde belli yaş gruplarında gerçekleştirildi. Maçlar resmi hakemler tarafından yönetilirken, final maçları büyük çekişmelere sahne oldu. Maçlar sonucunda kazananlara kupa ve madalyaları Caferağa Spor Salonu’nda verildi. Aynı gece tüm sporcular, Moda Spor Kulübü’ndeki yemekte coşku içinde eğlenirken, gelecek sene 17. Uluslararası Turnuva’da buluşmak üzere sözleştiler.

sporvitrini

Hakkında Kadir Toprakkaya

Bir Cevap Yazın

x

Check Also

Sokak hayvanları için flüt çaldılar

Maltepe Belediyesi, Türkiye’nin ilk ve tek flüt orkestrası Marmara Flüt Orkestrası’nın, sokak hayvanları için mama bağışı topladığı flüt ...