VARTAŞ’tan 1.500 hak sahibine iftar…

Fikirtepe’de kentsel dönüşümün sembol firmalarından VARTAŞ, 250 metrelik iftar sofrası kurdu. Yenisahra’da 1.500 hak sahibi ile bir araya gelen VARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata; “Yenisahra bizimle Güzelsahra olarak anılmaya başlayacak” diyerek, proje alanında vatandaşlarla kucaklaştı.

Hazırlıkları günler öncesinden başlayan büyük organizasyon, Barbaros Caddesi’nde dev bir etkinliğe dönüştü. 50 garson ve 10 aşçı, en az 1.500 kişi için çalıştı. Günler öncesinden hak sahiplerinin davetiyeler eşliğinde iftar programına davet edilmesi, Yenisahralılar tarafından ilgiyle karşılandı.

VARTAŞ, KENTSEL DÖNÜŞÜMDE EN GÜÇLÜ ORTAK…

Alman Stern Immobilien AG ile ortaklık kuran VARTAŞ, Yenisahra’nın yanı sıra Kadıköy Fikirtepe’de bölgenin en büyük arazisi içinde “Renovia İstanbul” ve “Business Office” projelerini de yürütüyor. VARTAŞ, Fikirtepe’de 5 ada üzerinde gerçekleştirdiği proje ile hak sahiplerinin tercih ettiği en güçlü ortak konumunu elde etti. Firma, ortaklık ile önce İstanbul’a, ardından bölgedeki hak sahiplerine yepyeni bir yaşam vaat etme amacıyla yola çıktığını duyurdu.

“YENİSAHRA, PEK YAKINDA GÜZELSAHRA OLARAK ANILACAK…

VARTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Faruk Barata, açıklamalarında şunları ifade etti: “Fikirtepe’den sonra Yenisahra’da da yaşamı daha konforlu hale getirmek için yola çıktık. Alman ortağımız Stern Immobilien AG ile sizler için en iyisini yapmaya söz verdik. Sizinle yapacağımız işbirliği ile Yenisahra’nın çehresi değişecek. Yenisahra, pek yakında Güzelsahra olarak anılmaya başlayacak.

KENTSEL DÖNÜŞÜMDE OLMAZSA OLMAZLARIMIZ VAR…

Daha güzel, daha konforlu bir yaşam için, Yenisahra projemizde oluşturacağımız kentsel dönüşüm politikamızın olmazsa olmaz kuralları var. Binalarımız, çevre duvarlarıyla çevrilmeyecek. Böylece komşuluk ilişkileri teşvik edilecek. Her ünitenin bağımsız olarak kullanabileceği güvenlik kontrollü iç avlular ve avlunun dışında oluşturulan ticaret ve yaşam alanları olacak. Yeterli sosyal mekanları, caddeleri ile geceleri de yaşayan güvenli bir yerleşim yeri olacak. Modern şehircilik kriterlerine uygun tasarlanmış alışveriş caddeleri yaşamı kolaylaştırırken, aynı zamanda keyifli hale getirecek.”

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*

x

Check Also

Düğün Festivali

Sheraton Grand Ataşehir’de Düğün Festivali

Sheraton Grand İstanbul Ataşehir, ilhamını Yin Yang’den aldığı yılın en özel ve en göz alıcı etkinliğine sizleri davet ...